زاناگیم: Into The Dead یک بازی هیجان انگیز و پر از زامبی!

into-the-dead-Zana-Game (1)

چندی است که زامبی‌ها خواه ناخواه وارد دنیای گیم شده‌اند و روزانه تعداد نسبتا زیادی بازی جدید را شاهد هستیم که در آن به نوعی از زامبی بهره گرفته شده است. Into The Dead نام یک بازی زیبا، هیجان انگیز و ترسناک است که بر پایه فرار از زامبی‌ها ساخته شده! در این بازی شما از همان ابتدای ورود در می‌ یابید که فقط خودتان زنده مانده‌اید و بقیه افراد تماما به زامبی تبدیل شده‌اند و تشنه خون شما هستند. انجام این بازی چندان سخت نیست و پس از آنکه برای نخستین بار شروع به فرار از دست زامبی‌ها کردید حال و هوای بازی را در خواهید یافت و متوجه می‌شوید که برای فرار، لازم نیست خیلی از زامبی‌ها فاصله داشته باشید و همین که مستقیم در دل آنها نروید، کافی است! در هنگام گذر از میان زامبی‌ها گاها جعبه‌هایی بر سر راه قرار گرفته که با برخورد به آنها صاحب اسلحه‌های سرد یا گرم می‌شوید که کمک حال شما هستند و می‌توانید از طریق آنها پیش از رسیدن به زامبی‌ها، این موجودات ترسناک را از سر راه بردارید.

into-the-dead-Zana-Game (2)

هنگام بازی کارکتر اصلی (که خود شما هستید) به صورت اتوماتیک شروع به دویدن می‌کند و شما از طریق سنسورهای شتاب سنج و یا کلید‌های موجود بر روی صفحه می‌توانید به این سو و آن سو بروید و از چنگال زامبی‌ها که تعدادشان نیز هر لحظه در حال افزایش است، بربایید. بازی از ۴ سبک متفاوت تشکیل شده که در ابتدای کار تنها حالت نخست آن فعال است و برای فعال کردن حالت‌های جدید بازی، می‌بایست مراحل زیادی را بگذرانید. در حالت اول که کلاسیک نام دارد، فرار از دست زامبی‌ها و طی کردن مسافت بیشتر معیار اصلی برای گذر از مراحل به حساب می‌آید. در حالت دوم که Massacre نام گذاری شده ملاک اصلی کشتن زامبی‌هاست و در آن هرچه تعداد بیشتری را از بین ببرید، امتیاز بیشتری گرفته و به مراحل بالا تر راه پیدا می‌کنید.

خوش بختانه این بازی فوق العاده برای هر ۳ پلتفرم شاخص بازار در دسترس است و می‌توانید از طریق لینک‌های زیر متناسب با سیستم عامل گوشی‌تان اقدام به دانلود بازی Into The Dead کنید.

Download-android-in-ZanaGame Download-IOS-In-ZanaGame Download Windows in ZanaGame

 

 

مطالب مرتبط

3 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *