زاناگیم: Score World Goals یک بازی فوتبالی در سبکی متفاوت!

Score!-World-Goals-in-ZanaGamet (1)

بدون هیچ شکی فوتبال، پرطرفدارترین ورزش در دنیاست. برخی آنقدر به این ورزش علاقه مند هستند که تمام زندگی خود را بر مبنای آن بنا کرده‌اند و برخی دیگر نیز تنها آن را از دور دنبال می‌کنند و تاکنون خودشان وارد میدان نشده‌اند. فرقی نمی‌کند که شما در کدام دسته قرار دارید، اما اگر تنها اندکی به فوتبال علاقه مند هستید پس می‌بایست این بازی فوق‌العاده را برای یک بار هم که شده تجربه کنید. Score! World Goals یک بازی فوتبالی در سبکی متفاوت است. شما در این بازی زیبا نیازی نیست که همچون Fifa تمام تیم را تحت کنترل خود در آورید تا به حریف گل بزنید! در واقع در این بازی همه چیز از قبل برای شما برنامه ریزی شده و شما تنها می‌بایست آنها را مو به مو اجرا کنید تا به گل برسید! سازندگان بازی در یک اقدام جالب گل‌های زیبای جام‌ها و رقابت‌های معتبر برگزار شده در سطح جهان را بازسازی کرده‌اند و این بار شما می‌بایست توپ را تنها با چند حرکت ساده به گل تبدیل کنید.

این بازی متفاوت به صورت مرحله‌ای برگزار می‌شود و شما می بایست در ۳ مرحله گل‌های زیبای تورنومنت مورد نظر را به نام خود ثبت کنید. در بخش اول، گل‌ها دقیقا مشابه با گل واقعی به ثمر رسیده در آن تورنومنت هستند، پس از آنکه تمامی گل‌ها را به ثمر رساندید به بخش دوم می‌روید که در آن همان گل‌های بخش نخست قرار گرفته اما به ثمر رساندن آن کمی دشوارتر از گذشته است و تا حدی نیز تغییراتی در آن داده شده است و در مرحله سوم به طور کلی گل به ثمر رسیده در آن مسابقه به دور از واقعیت است و در واقع آن چیزی است که سازنده بازی تخیل کرده و بیش از هر چیز قصدش در این بوده است که گل می‌توانست به شکل دیگری نیز زده شود.

Score!-World-Goals-in-ZanaGamet (2)

مراحل بازی با یکدیگر متفاوت هستند، به عنوان مثال در یک مرحله شما می‌بایست یک ضربه ایستگاهی را به گل برسانید که به طبع تنها با یک حرکت امکان پذیر است و گاهی اوقات نیز از همان دروازه خودتان مجبور هستید آنقدر پاس دهید تا به دروازه حریف برسید! البته این قضیه دادن پاس آنطور که فکرش را می‌کنید نیست! شما نمی‌توانید به هرکسی پاس دهید و تنها باید همان چیزی که برای‌تان از قبل پیش بینی شده را انجام دهید. حتی دادن پاس نیز به همین سادگی‌ها نیست. باید دقیقا از بازیکنی که توپ را در اختیار دارد تا بازی کنی که توپ را دریافت می‌کند، مسیر توپ را با دست بکشید! در این بین می‌توانید به تعداد محدودی از راهنمایی استفاده کنید بدین صورت که مسیر پاس اصلی و یا ضربه نهایی بر روی صفحه به صورت نقطه چین درآمده و شما دیگر می‌دانید که چه مسیری بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت پس به راحتی از آن استفاده می‌کنید.

Score!-World-Goals-in-ZanaGamet (4)

 

نقطه قوت بازی بدون شک گرافیک عالی آن است. تصویر با جزئیات بالا و رنگ و لعاب خاصی به نمایش در می‌آید که شاید تا به حال مشابه آن را ندیده باشید. البته نباید از هوش مصنوعی آن نیز غافل شد. آنقدرها هم که فکرش را می‌کنید انجام این بازی ساده نیست، گاهی اوقات بازیکنان حریف دست شما را خوانده و اجازه حتی دادن یک پاس را هم نمی‌دهند و یا در برخی مراحل، گل زدن آنقدر سخت می‌شود که بارها و بارها مجبور می‌شوید دوباره مرحله را از ابتدا آغاز کنید و آنقدر نحوه ضربه زدن به توپ را تکرار کنید تا بالاخره به بهترین نتیجه برسید.

Score!-World-Goals-in-ZanaGamet (3)

این بازی بسیار به روز نیز هست و هر تورنومنت که در حال برگزاری باشد (به عنوان مثال جام جهانی ۲۰۱۴) بلافاصله پس از اتمام، در یک به روز رسانی آن گل‌ها نیز به صورت یک بخش جدا در بازی نمایان خواهد شد. البته باید همیشه خوب بازی کنید تا امتیازات بیشتری را کسب کنید چرا که برای انتخاب تورنومنت‌های جدیدتر مجبور هستید که از امتیازتان استفاده کنید در غیر این صورت حق انتخاب ندارید، مگر آنکه از طریق پرداخت درون برنامه‌ای پول بدهید و مرحله جدید را باز کنید. البته ناگفته نماند که پگل به ثمر رسیده نیز از چندین زاویه با نمایش در می‌آید که در نوع خود ‌بی‌نظیر است.

خوش بختانه این بازی زیبا و متفاوت برای هر سه سیستم عامل مطرح بازار در دسترس است و می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام به دانلود بازی Score World Goals کنید.

Download-android-in-ZanaGame    Download-IOS-In-ZanaGame    Download Windows in ZanaGame

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *