ال‌جی از ۴ اسمارت‌فون میان رده خود پرده برداشت!

Lg Midrange (2)

زمان زیادی تا برگزاری نمایشگاه MWC بارسلون باقی نمانده است و دیگر همه می‌دانیم که ال‌جی پرچمدار خود را در این نمایشگاه معرفی نخواهد کرد، اما این دلیل نمی‌شود که از محصولات میان رده خود غافل شود. امروز این کمپانی کره‌ای از ۴ محصول میان رده با قابلیت‌های متفاوت پرده برداشت. گل سرسبد این میان رده‌ها را می‌توان Magna دانست. اسمارت فونی با پردازنده ۴ هسته‌ای و یک گیگابایت رم که میزان حافظه داخلی ۸ گیگابایتی را به خود می‌بیند. دوربین اصلی این مدل ۸ مگاپیکسلی بوده و از یک دوربین ۵ مگاپیکسلی نیز برای عکس برداری به صورت سلفی بهره می‌برد. ناگفته نماند که این مدل به نمایشگری ۵ اینچی HD مجهز شده است.

دومین اسمارت فون معرفی شده توسط ال‌جی Leon نام گذاری شده است. این مدل نمایشگری ۴٫۵ اینچی داشته و از یک باتری ۱۹۰۰ میلی آمپری نیز استفاده می‌کند. دوربین اصلی این مدل ۸ مگاپیکسلی است (در نسخه ۴G) و از یک نمونه ۳ مگاپیکسلی نیز در جلو سود می‌برد.

Lg Midrange (1)

مدل بعدی Spirit نام دارد. این اسمارت فون چیزی میان دو اسمارت فون قبلی است! نمایشگری ۴٫۷ اینچی HD داشته و از یک باتری ۲۱۰۰ میلی آمپری نیز استفاده می‌کند. نکته قابل توجه در رابطه با این مدل ضخامت ۱ سانتی متری آن است که مسلما از خوش دستی آن می‌کاهد.

و در آخر با Joy آشنا می‌شویم که کوچکترین عضو خانواده جدید ال‌جی است و از نمایشگری ۴ اینچی که حتی وضوحش به HD هم نمی‌رسد، سود می‌برد. این مدل همچون سایر بردارانش بسته با بازاری که در آن عرضه می‌شود، از مشخصات متفاوتی بهره می‌برد. چیپست آن ۲ و یا ۴ هسته‌ای بوده و از یک یا ۵۱۲ مگابایت رم نیز استفاده خواهد کرد.

پیش‌تر با ساعت هوشمند جدید این کمپانی‌ کره‌ای با نام LG Watch Urbane آشنا شدیم و انتظار داریم در نمایشگاه MWC امسال در غرفه ال‌جی، شاهد این ۴ اسمارت فون میان رده به همراه ساعت لوکس ال‌جی باشیم. نظر شما در رابطه با این ۴ اسمارت‌فون میان رده ال‌جی چیست؟

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *