تصویری از هدست واقعیت مجازی Valve به بیرون درز کرد

valves-steamvr-headset-possibly-revealed-in-recently-uploaded-image

شرکت Valve در روز گذشته اعلام نمود که اواسط هفته آینده طی رویداد GDC 2015 از هدست واقعیت مجازی SteamVR خود رونمایی خواهد کرد تا طرفداران با هدست این شرکت نیز آشنا شوند. متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از هدست Valve در دسترس نیست اما براساس تصویری که Valve خود اخیرا آپلود نمود، به نظر می‌رسد ایده خوبی در کار است.

اگر چه تصویر به بیرون درز کرده خیلی مشخص نیست اما به یک هدست واقعیت مجازی شباهت دارد. همچنین پیچیدگی بسیاری در آن مشاهده نمی‌شود و احتمالا ظاهری ساده دارد اما ممکن است در طرح نهایی با پیچیدگی‌هایی نیز همراه باشد. در هر صورت همانند سایر هدست‌های واقعیت مجازی تاکنون رونمایی شده است و تفاوت بسیاری با آن‌ها در ظاهر ندارد.

شرکت Valve به نظر می‌رسد قصد دارد رقابت سختی را در این زمینه با کمپانی‌هایی همچون مایکروسافت، سونی و فیسبوک آغاز کند. هر کدامیک از شرکت‌های مذکور، هدست‌هایشان به نام‌های Project Morpheus ،Hololens و Oculus معرفی شده‌اند. رویداد GDC 2015 با حضور فعالان عرصه صنعت بازی‌های ویدئویی در ساختمان moscone Center شهر سانفرانسیکو از ۲ الی ۵ مارس (۱۱ تا ۱۴ اسفند) برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *