تاریخ انتشار دستبند سلامتی Jawbone UP3 هنوز نامشخص است!

jawbone-up3-640x360 (1)

نوامبر سال گذشته شرکت Jawbone از دستبند سلامتی محبوب نسل سوم UP به نام UP3 رونمایی کرد. با اینکه چندماهی از معرفی دستبند گذشته اما شرکت Jawbone هیچ اطلاعیه یا خبری درباره تاریخ انتشار آن منتشر نکرده و همچنان در سکوت به سر می‌برد.

Jawbone در زمان معرفی محصولش اعلام کرد دستبند سلامتی UP3  همزمان با کریسمس انتشار پیدا می‌کند اما چنین نشد و حتی با ورود سال ۲۰۱۵  خبری از تاریخ جدید نیست. اخیرا سخنگوی Jawbone در گفتگویی با سایت TechCrunch بیان کرد شرکت مذکور برای ارائه کیفیتی خوب با مشکلاتی رو به رو بوده که در حال رفع آن است.

ایشان اظهار داشت کیفیت محصولات برای آنها از اولویت بالایی برخوردار است و قبل از عرضه UP3 می‌خواهند آن را به درجه خوبی از کیفیت برسانند. Jawbone امیدوار است بزودی تاریخ عرضه را اعلام کند، بنابراین طرفداران دستبند سلامتی UP3  همچنان می‌توانند به پیش خرید آن بپردازند و تردیدی در خریدش نداشته باشند.

Jawbone  همچنین فکر کسانی که از خرید UP3 به هر دلیلی پشیمان شدند را کرده و بیان نمود نگران پول خود نباشند زیرا می‌توانند در صورت منصرف شدن از خرید دستبند سلامتی UP3 پولشان را باز پس گیرند. بنابراین مشکلی برای خریداران و پیش خریدکنندگان این محصول در صورت صرف نظر کردن از خرید وجود نخواهد داشت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *