آخرین قیمت سونی اکسپریا ام ۲ (M2) در بازار! (به همراه نمودار نوسانات قیمتی)

Sony-Xperia-M2-Chart

سونی یکی از آن دسته کمپانی‌هایی‌ است که دست زیادی در بازار میان رده‌ها دارد و هر ساله تعداد زیادی اسمارت‌فون زیبا و خوش قیمت را روانه بازار می‌کند همان‌گونه که امسال از اکسپریا E4 پرده برداشت! اما یکی از بهترین میان رده‌های آن اکسپریا M2 نام دارد و از آنجایی که این مدل خوش قیمت مدت نسبتا زیادی است وارد بازار شده، تصمیم گرفتیم تا نگاهی به روند تغییرات قیمتی آن بیندازیم.

سونی اکسپریا ام ۲ (M2) برای نخستین بار در تیر ماه امسال با قیمتی در حدود ۹۰۰ هزار تومان وارد بازار کشور شد. با توجه به سخت افزار و قابلیت‌های این مدل، بدون شک چنین قیمتی کمی بیش از حد انتظارمان بود. با این حال اکسپریا ام ۲ یکی از آن دسته اسمارت فون‌هایی بود که چندان علاقه خاصی به تغییر قیمتش نداشت(!) چرا که تا پایان فصل تابستان، این مدل تنها ۱۰۰ هزار تومان با کاهش قیمت مواجه شد. با ورود به فصل سرما، اکسپریا ام ۲ نیز به طور متوسط هر ماه ۵۰ هزار تومان از قیمتش کاسته می‌شد. اکنون در آخرین روزهای سال ۹۳ می‌توانید این مدل میان رده را با قیمتی در حدود ۶۰۰ هزار تومان از بازار بخرید.

نظر شما در رابطه با روند قیمتی سونی اکسپریا ام ۲ (M2) چیست؟ آیا با ورود به سال جدید باز هم شاید کاهش قیمت این مدل خواهیم بود؟

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *