لنوو تعداد نرم افزارهای نصب شده برروی لپ‌تاپ‌هایش را کاهش می‌دهد

lenovo-laptop

به عقیده شرکت لنوو کامپیوترهای جدیدی که با ویندوز ۱۰ عرضه می‌شوند، قطعا از برنامه‌های اضافی کمتری برخوردارند. این شرکت در نظر دارد به عنوان یکی از کمپانی‌های عرضه کننده رایانه‌های امن و پاک شناخته شود. این اعلام به دنبال مشکلی که نرم افزار اضافی پیش فرض Superfish در رایانه‌های لنوو ایجاد کرد، می آید.

مشکلات اخیر موجب شد رسانه‌های تکنولوژی لنوو را مورد انتقاد قرار دهند و در این بین کمپانی تصمیم گرفت با اطلاعیه خود به انتقادها پایان دهد. شاید این اطلاعیه لنوو عمل درستی به شمار رود، اما تعداد زیادی از رایانه‌های این شرکت با نرم افزارهای پیش فرض بسیاری همراه هستند.

از جمله این‌ها می‌توان به نرم افزار امنیتی McAfee و برخی نرم افزارهای لنوو که کاربردی اضافی دارند، اشاره نمود. البته لنوو وعده داده در رایانه‌های جدید قابلیتی را قرار می‌دهد تا نرم افزارهای اضافی پیش فرض که نوعی بدافزار نیز محسوب می‌شوند، شناخته و از بین ببرد.

کمپانی لنوو یکی از فعالان عرصه صنعت محصولات دیجیتالی بوده که در سال ۱۹۸۴ در شهر بیجینگ کشور چین تاسیس شد و تاکنون توانسته با عرضه محصولاتی باکیفیت، نامی خوش از خود به جای بگذارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *