تصاویری از ساعت هوشمند و لوکس هوآوی به بیرون درز کرد

huawei-watch

به نظر می‌رسد شرکت چینی هوآوی قصد دارد بزودی از ساعت هوشمند جدید لوکس خود که از Android Wear پشتیبانی می‌کند، رونمایی کند زیرا به تازگی تصاویر تبلیغاتی آن به بیرون درز کرد. در این تصاویر ما شاهد فردی خوش پوش با ساعتی لوکس از هوآوی هستیم که نامش هوآوی واچ است.

درباره این ساعت برروی تصویر تبلیغاتی نوشته شده : “طراحی ماندگار، هوشمند” همچنین درباره هر کدام از صفات ذکر شده دلایلی را آورده است. برای مثال درباره طراحی ماندگار نوشته شده :”طراحی کلاسیک و بی عیب و نقصش در صنعت ساعت سازی.” همچنین درباره هوشمندی آن می‌نویسد:”فناوری پوشیدنی مجهز به اندروید ور.”

huawei-watch-1

البته در سال گذشته مدیرعامل شرکت هوآوی آقای Richard Yu بیان کرد که ساعت هوشمند هوآوی همانند ساعت تایزنی سامسونگ یعنی Gear S نیست و یک ساعت مستقل خواهد بود. ساعت هوشمند Gear S از شبکه ۳G پشتیبانی می‌کرد اما ساعت جدید هوآوی پا را فراتر گذاشته و به پشتیبانی از شبکه ۴G LTE می‌پردازد.

همچنین ایشان دلیل استفاده کردن ساعت هوشمندشان از شبکه ۴G را مخالفت با شبکه ۳G اظهار داشت. هوآوی امسال با دستی پر به رویداد MWC 2015 می‌آید تا از محصولات جدید خود همچون ساعت هوشمند هوآوی واچ، دستبند سلامتی TalkBand B1 و دستگاه Mediapad X1 که می‌توان آن را فبلت و تبلت محسوب کرد، رونمایی نماید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *