زاناگیم: Wings on Fire عبور از موانع با هواپیما!

Wings-on-Fire-in--Zanagame

در گذشته‌های نه چندان دور، بازی‌ها همگی از داستانی خاص پیروی می‌کردند و آغاز و پایان آنها مشخص بود. این دسته از بازی‌ها به محض آنکه به پایان می‌رسیدند دیگر آن جذابیت همیشگی را برای گیمر نداشتند و به دست فراموشی سپرده می‌شدند. اما امروزه بسیاری از کمپانی‌های فعال در حوزه گیم رو به سمت بازی‌های بدون پایان آورده‌اند تا همیشه گیمر را در مشت خود نگه دارند. Wings On Fire یکی از همین بازی هاست که امروز قصد معرفی آن‌را داریم.

بازی Wings On Fire در واقع داستان مشخصی ندارد! شما هدایت یک هواپیما را بر عهده دارید و می‌بایست از میان موانع موجود بر سر راه عبور کنید و هواپیما را سالم به مقصد برسانید. در این بین، مسیر پیش بینی شده‌ برای شما چندان صاف و هموار هم نیست و گاهی اوقات با پیچ و خم‌های زیادی نیز رو به رو است که سختی بازی را دو چندان می‌کند.

Wings of FIre In zanatwch (3)

 

نحوه هدایت هواپیما آنچنان که فکرش را می‌کنید ساده نیست! شما می‌بایست آن‌را در ۴ جهت اصلی یعنی بالا، پایین، چپ و راست هدایت کنید. ابتدا از شما پرسیده می‌شود که چگونه قصد کنترل هواپیما را دارید و اکثر افراد گزینه کنترل از طریق سنسورهای گوشی را انتخاب می‌کنند که در این حالت با حرکت گوشی‌تان، هواپیما نیز به چپ و راست می‌رود اما برای بالا و پایین بردن آن مجبور به لمس صفحه هستید.

Wings of FIre In zanatwch (4)

هنگام عبور از موانع سکه‌هایی نیز دیده می‌شود که با جمع آوری آنها می‌توانید به امتیازات خود بیفزایید و در ادامه هواپیمای خود را ارتقا دهید و یا یک مدل جدیدتر را بخرید. این هواپیما چندان مصنوعی هم طراحی نشده است و به مرور زمان از میزان سوخت آن کاسته خواهد شد و می‌بایست هنگام عبور از موانع گاهی اوقات باکس‌های سوخت را هم از آن خود کنید، تا بر اثر به پایان رسیدن سوخت هواپیما بازنده شناخته نشوید.

Wings of FIre In zanatwch (2)

 

گاهی اوقات در خلاف جهت شما هواپیماهایی می‌آیند که مجبورید از دست آنها فرار کنید، چرا که برخورد با آنها مساوی با شکست شماست!

بازی از گرافیک فوق‌العاده‌ای بهره مند است. محیطی رنگارنگ با جزئیات بالا برای شما تدارک دیده شده و همه چیز به صورت سه بعدی دیده می‌شود که همین امر از جمله نقاط قوت بازی به حساب می‌آید.

هنگام هدایت هواپیما یک موزیک بسیار هیجان انگیز پخش می‌شود که جو خاصی را به بازی بخشیده، هرچند که افکت‌های صوتی نظیر صدای هواپیما و یا صدای به وجود آمده از برخورد دو هواپیما با یکدیگر، چندان خوش‌آیند نیست و کمپانی سازنده می‌توانست با کمی دقت در این مسئله این بازی را بی‌نقص روانه بازار کند.

Wings of FIre In zanatwch (1)

خوش بختانه بازی Wrings On Fire برای هر سه پلتفرم مطرح بازار یعنی ویندوزفون، اندروید و IOS موجود است و می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام به دانلود آنها متناسب با گوشی خود کنید.

Download-android-in-ZanaGame   Download-IOS-In-ZanaGame   Download Windows in ZanaGame

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *