استفن الوپ: اواخر امسال شاهد پرچمدار مایکروسافت خواهید بود!

windows-10

در ماه ژانویه مایکروسافت رویدادی را برای ویندوز 10 برگزار کرد و آخرین دست آوردهایش را به نمایش گذاشت. در حال حاضر پیش نمایش این ویندوز برای تلفن‌های همراه و PC در دسترس قرار گرفته است.

بروزرسانی این ویندوز قرار است در اواخر سال جاری برای دستگاه‌های پشتیبانی کننده منتشر شود. مایکروسافت تاکید کرد ویندوز 10 برروی تمامی دستگاه‌های ویندوز فون 8.1 انتشار پیدا خواهد کرد. این به معنای آن است که اگر شما تلفن هوشمندی با سیستم عامل ویندوز فون 8.1 داشته و قصد بروزرسانیش را دارید می توانید آن را به ویندوز 10 ارتقا دهید.

طی کنفرانس روز گذشته مایکروسافت در کنگره جهانی موبایل بارسلون، آقای استفن الوپ یکی از مدیران مایکروسافت، اعلام نمود که این کمپانی تا زمان ارایه ویندوز ۱۰ به صورت رسمی، از پرچمدار خود رو نمایی نخواهد کرد. بنابراین برای تماشای این تلفن هوشمند بالا رده می‌بایست تا اواخر امسال صبر کنید. انتظار می‌رود پرچم‎دار جدید مایکروسافت به پردازنده Snapdragon 810 کوالکام مجهز باشد.

در ادامه استفن الوپ تایید کرد که ارتقا دستگاه از ویندوز 8.1 به ویندوز 10 شامل تغییرات متفاوتی است. در نتیجه ویژگی‌های ویندوز 10 مطابق دستگاه شما خواهد بود برای مثال اگر یک ویندوز فون رده بالا داشته باشید تمامی ویژگی‌ها شامل آن خواهد شد اما اگر از یک رده پایین برخوردارید قطعا از ویژگی‌های کمتری بهره خواهید برد.

همچنین در این کنفرانس مایکروسافت از دو تلفن هوشمند میان رده و یک کیبورد تاشو نیز پرده برداشت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *