زاناگیم: Major Mayhem یک بازی اکشن و هیجان انگیز!

Major-Mayhem-in-ZanaGame

در دنیای امروزی که همه چیز با تکنولوژی هم سو شده، خواه نا خواه افراد از بازی‌های محلی فاصله گرفته و به سمت بازی‌های دیجتالی روی آورده‌اند. حال که قرار است شما اوقات فراغت‌تان را با گجت دلبندتان پر کنید، پس حق دارید که بهترین بازی‌های پلتفرم خود را بشناسید تا نهایت لذت را از بازی کردن ببرید. ما نیز تصمیم گرفته‌ایم تا هر چند وقت یک بار یکی از بازی‌های محبوب موبایلی را برای شما خوبان معرفی کنیم. در همین راستا امروز قصد داریم شما را به دنیای پر از تیر و تفنگ ببریم! پس با ما همراه باشید.

Major Mayhem in Zanagame (7)

Major Mayhem یک بازی در سبک تیراندازی است و بر پایه دفاع و حمله پیش می‌رود. شما در این بازی می‌بایست مخاطب خاص‌تان را که در چنگ مزدوران است با رد کردن مراحل مختلف آزاد کنید. شما یک شخص کوتاه قامت و ورزیده هستید و یک اسلحه را نیز در اختیار دارید و در شروع هر مرحله توسط رفقا با هلیکوپتری به میدان جنگ وارد می‌شوید و جالب اینکه در پایان مرحله نیز با همان هلیکوپر از میدان نبرد خارج می‌شوید.

هر مرحله از بخش‌های متفاوتی تشکیل شده که در هر یک از آنها شما سنگر می‌گیرید و دشمنان نیز در آن سو به شما تیر اندازی می‌کنند. هدف اصلی تنها نابودی آنهاست و در هر مرحله با افرادی متفاوت رو به رو هستید از نینجاهای سیاه پوش گرفته تا برادران شیک پوش! پس از آنکه در آن بخش همه را نیست و نابود کردید، با کمی پیاده روی به سنگر بعدی می‌روید و دوباره روز از نو، روزی از نو!

Major Mayhem in Zanagame (9)

در این بین برخی افراد بی‌گناه نیز از سنگرهای دشمن بر می‌خیزند که نباید آنها را مورد هدف قرار دهید. البته بازی تنها به همین تیر اندازی در پشت سنگر ختم نمی‌شود. گاهی اوقات می‌بایست مسافتی طولانی را بدوید و همزمان به دشمنان که از در و دیوار بر سر شما خراب می‌شوند، تیر اندازی کنید و گاهی اواقت نیز مجبور به پرش از روی موانع هستید.

Major Mayhem in Zanagame (5)

زاویه دوربین در این بازی همیشه یک روند ثابت را طی می‌کند و هر بار شما در یکی از دو سوی صفحه قرار می‌گیرید و دشمنان در مرکز تا بتوانید بیشترین دید را بر آنها داشته باشید. البته در برخی مراحل شما در مرکز هستید و دشمنان از هر دو سو به سمت‌تان هجوم می‌آورند که همین امر کار را سخت‌تر می‌کند گرچه هیجان بیشتری نیز دارد. در این بازی حتی حرکت شخص نیز به عهده شما نیست، پس از اینکه بخواهید کنجکاوی کنید و به این سو و آن سو سرک بکشید هم خبری نیست!

مطابق اکثر گیم‌های امروزی در این بازی نیز با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای ویا استفاده از امتیازاتی که در هر مرحله به دست آورده‌اید، می‌توانید از سلاح های جدید و قدرتمندتری در هر مرحله بهره بگیرید و یا اینکه زرهی را بر تن کنید تا هنگام برخورد تیر دشمنان به شما مجبور به آغاز مرحله از ابتدا نباشید.

Major Mayhem in Zanagame (8)

این بازی از صدا گذاری جالبی نیز سود می‌برد. یک موزیک هیجان انگیز همیشه در حال شنیدن شدن است و صدای برخورد تیرها نیز خیلی خوب به گوش می‌رسد که می‌توان آن را از جمله نقاط قوت بازی دانست.

بدون شک Major Mayhem یکی از بهترین گیم‌ها در سبک خود است و می‌تواند تا ساعت‌ها شما را در جای خود میخ‌کوب کند. خوش بختانه این بازی زیبا و هیجان انگیز برای هر سه پلتفرم مطرح بازار یعنی اندروید، ویندوزفون و IOS در دسترس است و می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام به دانلود بازی Major Mayhem کنید.

Download-android-in-ZanaGame   Download-IOS-In-ZanaGame   Download Windows in ZanaGame

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *