اپل واچ به صورت رسمی معرفی شد!

Apple Watch (1)

پس از ۴ سال تلاش و به کارگیری سرمایه‌ای عظیم، سرانجام اپل واچ معرفی شد. این مدل به طور کامل یک ابزار جهت سلامتی شماست و با توجه به سنسورهایی که در تن و بدنش جای داده، می‌تواند ضربان قلب، فشار خود، سطح استرس شما و… را اندازه گیری کند. اطلاعات بدست آمده با سایر محصولات اپل همگام سازی می‌شوند و در نتیجه شما می‌توانید همیشه و در همه جا اطلاعات مربوط به سلامت بدنتان را مشاهده می‌کنید. برای به نمایش درآمدن ساعت، ویجت‌های متفاوت و زیبایی به صورت پیش فرض بر روی آن قرار گرفته که به کاربر این امکان را میدهد تا متناسب با سلیقه خود یکی از آنها را برگیزیند و به طور کلی حال و هوای ساعت دلبندتان را تغییر دهید. این ساعت از فناوری جدید و متفاوتی با نام دیجیتال تاچ بهره می‌برد که توسط آن می‌توانید شکلی را بر روی صفحه ساعت بکشید و دوست‌تان بر روی ساعتش همان شکل را ببیند که در نوع خود جالب است.

Apple Watch (4)

با توجه به قرار گیری اسپیکر و میکروفون در بدنه دستگاه، می‌توانید توسط اپل واچ به تماس‌های خود پاسخ دهید. البته این کار تنها از طریق اتصال به آیفون امکان پذیر است و خود ساعت به تنهایی توانایی برقراری تماس را ندارد.

جالب است بدانید که اپل واچ از اپلیکیشن وی چت نیز پشتیبانی می‌کند. از طرفی این ساعت از دستیار صوتی سیری نیز بهره مند است و قادر هستید تا تمامی دستورات را به صورت صوتی به دستگاه بدهید.

Apple Watch (3)

اپل طول عمر ساعت خود را 18 ساعت اعلام کرد که می‌تواند بزرگترین نقطه ضعف آن باشد، چرا که برخی ساعت‌های هوشمند بازار تا دو روز را نیز پاسخگوی نیاز کاربر هستند و این در حالی است که اپل واچ یک روز کامل را هم همراه شما نخواهد بود!

این ساعت در 3 نسخه اسپرت، خاکستری و نقره‌ای و با قیمت‌های متفاوت از 399 دلار گرفته تا 10 هزار دلار (برای نسخه ساخته شده از طلا ) وارد بازار خواهد شد.

Apple Watch (2)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *