بازی Battlefield Hardline با کیفیت 1080p بر روی کنسول‌ها اجرا نخواهد شد!

12

عنوان شوتر اول شخص Battlefield Hardline در ماه گذشته نسخه بتایش با استقبال بسیاری رو به رو شد، به طوری که استودیو Viscreal games خبر از تست 6 میلیون بازیکن داده بود. بازی Battlefield Hardline در حال حاضر ساختش به اتمام رسیده و برای انتشار در 17 مارس برروی کنسول‌های گیمی و PC آماده می‌شود.

نسخه PC بازی طبق گفته سازندگان بهترین نسخه Battlefield Hardline بوده و گرافیکی فوق العاده تا کیفیت 4k به بازیکنانش ارائه می‌دهد. متاسفانه در مقابل براساس گزارشات اخیر منتشر شده نسخه PS4 و ایکس باکس وان این بازی از نظر گرافیکی با محدودیت‌هایی رو به رو است که موجب شد Battlefield Hardline با کیفیت 900p برروی PS4 و 720p برروی ایکس باکس وان اجرا شود.

این موضوع را Viscreal games از طریق صفحه رسمی توییترش به طرفداران اعلام کرد. اگرچه سال قبل این استودیو وعده کیفیت 1080P نسخه‌های PS4 و XBOX ONE را داده بود اما متاسفانه امروز شاهد چنین کیفیتی نیستیم. البته موضوع کاهش کیفیت بازی‌ها در نسخه‌های PS4 و ایکس باکس وان امری جدید نیست زیرا در طی دو سال اخیر ما شاهد عناوینی با کیفیت کمتر از 1080p برروی این دو کنسول نسل هشتمی بودیم.

در هرصورت همانطور که Viscreal games وعده کیفیت 1080P را برای نسخه‌های PS4 و ایکس باک وان می‌داد ما نیز انتظار چنین کیفیتی داشتیم. علاوه براین‌ها شاید کیفیت در نسخه‌های نامبرده کاهش یافته اما نرخ فریم ریت خوشبختانه 60fps است و از این نظر مشکلی وجود ندارد.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *