اندروید ور (Wear) در آپدیت بعدی از WI-FI پشتیبانی می‌کند

motorola-moto-360-hands-on-2-640x426

شرکت اپل در رویداد روز گذشته خود در نهایت تاریخ انتشار و نسخه‌های مختلف ساعت هوشمند خود با نام اپل واچ را منتشر کرد. در این بین به تازگی گوگل نیز خبر از پشتیبانی سیستم‌عامل اندروید ور این شرکت در بروزرسانی بعدی از WI-FI را داده است.

با این حساب کاربران ساعت‌های‌ هوشمند اندروید ور دیگر نیاز نیست برای استفاده از Google Now و مشاهده اطلاعیه‌ها از بلوتوث بهره بگیرند. در حال حاضر اکثر ساعت‌های‌ هوشمند این سیستم عامل قابلیت پشتیبانی از WI-FI را دارند که با انتشار بروزرسانی بعدی می‌توان از آن بهره برد.

این موضوع را سایت The Verge به نقل از یک منبع آگاه گزارش کرده است. البته این منبع افزود بروزرسانی‌های کوچکتری نیز در کار بوده که یکی از آن‌ها قابلیت کنترل حرکتی را به این سیستم‌عامل می‌افزاید. این قابلیت موجب می‌شود تا شما با تکان دادن مچ دستتان اطلاعیه‌ها و کارت‌های Google Now را در صفحه‌نمایش حرکت دهید و نیازی به لمس آن نخواهد بود.

البته تغییرات در رابط کاربری نیز یکی از ویژگی‌های بروزرسانی‌های نامبرده است که موجب دسترسی آسان‌تر به برنامه‌های  اندروید ور خواهد شد. متاسفانه تاریخ انتشاری برای بروزرسانی‌های مذکور اعلام نشد و باید منتظر اعلام رسمی گوگل بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *