برنامه تقویم گوگل در نهایت راهی آیفون شد

iPhone_6-and-6-plus

در اواخر سال قبل گوگل یک برنامه تقویمی که دوباره طراحی شده بود برای سیستم عامل اندروید منتشر کرد. در آن زمان گفته شده بود که گوگل برروی نسخه آیفون این برنامه کار می‌کند و بزودی آن را منتشر خواهد کرد. حال پس از مدت‌ها این برنامه برای تلفن‌های‌ هوشمند آیفون اپل منتشر شده است.

از ویژگی اصلی تقویم گوگل می‌توان به نمایش رویدادها، ثبت قرار ملاقات‌ها و یادداشت‌های دیگر اشاره کرد. این برنامه همچنین می‌تواند رویداد جی‌میل را با خود همگام نماید. چنین ویژگی بسیار سودمند است، زیرا دیگر نیازی نیست شما خودتان رویدادها را به صورت دستی قرار دهید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این تقویم به رسمیت شناختن قرار ملاقت‌های شماست. برای مثال اگر شما قرار ملاقاتی را ثبت کرده باشید این تقویم به صورت رویدادی آن را در جدول تقویمی خود قرار می‌دهد و موجب یادآوری به شما می‌شود.

نمایش فهرست برنامه‌های کاری یکی از ویژگی‌های خوبی است که تقویم به شما نشان می‌دهد. این برنامه نیز با نمایش جدول زمانی ساده از برنامه‌های شما موجب انجام کارهای موردنظرتان طبق برنامه می‌گردد. شما می‌توانید هم اکنون با مراجعه به App store آن را دانلود نمایید.

البته این برنامه برروی آیفون از اکانت جی میل و Google Apps پشتیبانی می‌کند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *