انتظار می‌رود در سه‌ ماه پیش رو بیش از 54 میلیون دستگاه آیفون عرضه شود!

iPhone-6-review-12-640x426

اگر پیش بینی تحلیلگران درست باشد اپل سه ماهه دیگر را با فروش خوب پشت سر خواهد گذاشت. به تازگی آقای Morgan Stanley تحلیلگر صنعت محصولات دیجیتالی پیش‌بینی کرده که اپل در سه‌ماهه جاری بیش از 54 میلیون دستگاه آیفون عرضه خواهد کرد.

با چنین فروشی اپل برای چندمین بار در سه‌ماهه‌ای دیگر رکورد فروش را می‌شکند و همچنان در بین کمپانی‌های تلفن‌های‌ هوشمند برترین خواهد بود. Morgan Stanley همچنین افزود که احتمال دارد بیش از 55 میلیون تقاضا برای آیفون در این سه‌ماهه وجود داشته باشد اما اپل ممکن است قادر به ساخت تنها 54 میلیون دستگاه آیفون باشد.

بسیاری از تحلیلگران وال استریت همانند Morgan Stanley پیش‌بینی عرضه 54 میلیون دستگاه برای آیفون در سه ماهه منتهی به مارس دارند. این میزان رکورد جدیدی برای اپل نسبت به سه‌ ماهه‌های گذشته خواهد بود. علاوه بر این تحلیلگران UBS پیش‌بینی عرضه 58 میلیون دستگاه آیفون طی سه‌ماهه جاری را کرده‌اند.

البته شاید UBS پیش بینی بسیار دست و دلبازانه کرده اما Barclays paints با پیش بینی محافظه کارانه‌اش احتمال عرضه 54 میلیون دستگاهی آیفون را در سه ماهه جاری داده است. اگر چنین پیش بینی به حقیقت برسد اپل رکورد بزرگی زده زیرا در همین سه ماهه سال قبل اپل موفق شد 43.7 میلیون دستگاه آیفون به فروش برساند و این پیش بینی خبر از افزایش 24 درصدی نسبت به سال قبل می‌دهند.

همچنین این نخستین باری است که اپل موفق می‌شود در ماه‌های غیر از تعطیلات از مرز 50 میلیون دستگاه عبور کند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *