بازی Mortal Kombat X برای کنسول‌های نسل هفتم تاخیر خورد

1

عنوان مبارزه‌ای Mortal Kombat X قبل از رویداد E3 سال قبل معرفی شد و موجب شادی تمام طرفداران این بازی‌ گشت. این عنوان با موتور گرافیکی آنریل انجین 3 برای PC ،PS4 ،XBOX ONE ،XBOX 360 ،PS3 در دست ساخت است. البته سازنده نسخه‌های PC،PS4،XBOX ONE استودیو NetherRealm Studios بوده و کار ساخت نسخه‌های XBOX 360،PS3 را استودیو High Voltage Software انجام می‌دهد.

بازی در ابتدا برای کنسول‌های نسل هفتم تایید نشده بود اما سپس شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment این نسخه‌ها را در کنار نسخه‌های دیگر بازی تایید نمود. حال در اوایل امروز سایت آمازون تاریخ انتشار نسخه‌های PS3 و XBOX 360 بازی Mortal Kombat X را ماه ژوئن (خردادماه) ذکر کرده بود و این در حالی است که شرکت Warner bros پیش از آن هیچ اطلاعیه‌ای منتشر نکرد. همچنین تریلر جدیدی نیز از بازی منتشر شده بود که در پایانش تنها علامت PC،PS4،XBOX ONE مشاهده می‌شد.

پس از همه این ماجراها شرکت Warner درنهایت تاخیر نسخه‎های کنسولی نسل هفتمی Mortal Kombat X را تایید کرد و خبر از عرضه آنها در تابستان امسال داده است. این ناشر در بیانیه‌ای به سایت Videogamer اعلام کرد:

شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment تایید کرده نسخه‌های PS3 و XBOX 360 بازی Mortal Kombat X که توسط استودیو High Voltage Software در حال ساخت است، در تابستان امسال عرضه می‌شوند.

نسخه‌های PC،XBOX ONE،PS4 این عنوان نیز در 14 آپریل (اواخر فروردین ماه) همزمان با انتشار عنوان GTA V برای PC عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *