طرح مفهومی: اپل آیفون 6 سی با طراحی فوق‌العاده زیبا!

iPhone 6C Concept (1)

سال گذشته اپل همراه با پرچمدار خود یعنی آیفون ۵ اس از مدلی میان رده با نام آیفون 5 سی نیز رونمایی کرد اما امسال شاهد چنین حرکتی از سوی این کمپانی نبودیم. بسیاری از منتقدین، معتقدند که پرچمدار آینده اپل، آیفون 6 اس نام خواهد گرفت و همراه با آن، از مدلی با نام آیفون 6 سی نیز رونمایی می‌شود که مسلما مدلی میان رده خواهد بود. همین مسئله موجب شده تا عاشقان سینه چاک این کمپانی دست به کار شوند و طرح‌های مفهومی خود را از این مدل ارایه دهند و امروز قصد داریم تا یکی از بهترین‌های آن‌ها را برای شما به نمایش بگذاریم.

iPhone 6C Concept (3)

در این طرح مفهومی آیفون 6 سی از لحاظ طراحی تفاوت چندانی با مدل‌های قبلی ندارد و همچنان سعی داشته تا اصالتش را حفظ کند اما این بار از بدنه‌ای پلی کربناتی سود می‌برد. جهت زیبایی این مدل، در طراحی دکمه خانه (Home) معروف سری آیفون اپل، از همان جنس و رنگ بدنه استفاده شده است که انصافا جلوه زیبایی نیز به دستگاه می‌بخشد. البته این مدل نسبت به گذشته از ضخامت کمتری نیز برخوردار است و با یک رژیم غذایی مناسب، توانسته وزن خود را نیز تا حد قابل توجهی کاهش دهد که در نوع خود جالب است.

iPhone 6C Concept (4)

حاشیه اطراف نمایشگر همچون سابق بوده و مقدار زیادی از فضای روبه روی دستگاه بدون استفاده باقی مانده است! دوربین نیز در همان بخش پشتی و در بدترین جای ممکن قرار گرفته تا هنگام عکسبرداری مدام به این فکر کنید که مبادا انگشت مبارک نیز در گوشه‌ای از تصویر نمایان شود!!

طراح، حرفی در رابطه با مشخصات این مدل نزده اما بر طبق این طرح مفهومی، آیفون 6C در 5 رنگ سفید، مشکی، قرمز، آبی و زرد روانه بازار خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *