سامسونگ پتنت تلفن‌ هوشمند انعطاف‌ پذیر را به ثبت رساند

samsung-flexible-patent-640x310

اگر به گوشی‌های بادوام دنیای تلفن‌های‌ هوشمند توجه کنیم سامسونگ با عرضه گوشی‌های سری Active توانسته تاحدودی خود را در این زمینه مشهور کند، زیرا اکثر گوشی‌های سری اکتیو سامسونگ از قابلیت ضد آب و گردوغبار بودن برخوردار هستند و یکی از نمونه‌های آن می‌توان به سامسونگ گلکسی اس 5 اکتیو اشاره کرد.

اما به نظر می‌رسد سامسونگ قصد ندارد تنها چنین گوشی‌های را عرضه کند و می‌خواهد به سمت تلفن‌های‌ هوشمند انعطاف‌پذیر رود. احتمال می‌رود این کمپانی کره‌ای نسخه جدیدی از سری اکتیو را با صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر معرفی کند.

این موضوع باتوجه به آخرین پتنت ثبت شده توسط سامسونگ کشف شده، زیرا سامسونگ در این پتنت ایده تلفن‌ هوشمند انعطاف‌پذیر را به میان می‌آورد. اگر به تصویر توجه کنید، گوشی نشان داده شده در دو طرفش محافظ‌هایی دارد که موجب انعطاف پذیری کاملش خواهد شد. با این حساب دیگر شاهد تلفن‌های‌ هوشمند خمیده‌ ثابتی همانند سامسونگ گلکسی راند (Round) نخواهیم بود.

البته این تلفن‌هوشمند از آن‌جایی که قابلیت انعطاف‌پذیری دارد قطعا افراد می‌توانند آن را در قسمت بازوبند خود یا هر قسمت دیگر لباس جای دهند زیرا مشکلی از بابت شکستگی پیش نخواهد آمد. سامسونگ باتوجه به آن که این پتنت را ثبت نمود پس تولیدش قطعا حقیقت دارد و احتمالا در آینده باید منتظر رونمایی از تلفن هوشمند انعطاف‌پذیر این کمپانی باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *