تماشا کنید: معرفی رابط کاربری UX 4 توسط ال‌جی

LG-G4-UX-4

کمپانی کره‌ای ال‌جی در 28 آوریل از گل سر سبد محصولات خود یعنی ال‌جی G4 رونمایی می‌کند و هر چه به زمان معرفی نزدیک‌تر می‌شویم اطلاعات بیشتری در رابطه با این غول کره‌ای به گوش می‌رسد اما این بار خود ال‌جی هم صبرش را از دست داده و اقدام به معرفی رابط کاربری UX 4 کرده که همان رابط کاربری ال‌جی جی 4 است!

این کمپانی در راستای شعار خود ” سادگی در اوج هوشمندی” قدم برداشته و با قرار دادن چد قابلیت ساده به هوشمندی ال‌جی جی 4 کمک شایانی کرده است.

البته در این رابط کاربری به دوربین توجه بیشتری شده و دو قابلیت جدید به این بخش اضافه شده است. نخستین قابلیت Expert Camera Mode نام دارد که در آن تصاویر مربوط به یک منطقه جغرافیایی به صورت یک آلبوم در کنار یکدیگر به نمایش در می‌آید و قابلیت دوم Quick Shot نام گذاری شده که امکان دسترسی سریع به دوربین با فشردن کلید ولوم آن هم به صورت دو بار پشت سر هم را به شما ارایه می‌دهد.

Smart Board نام قابلیت دیگری است که در واقع می‌توان از آن به عنوان یک ویجت یاد کرد. این ویجت اطلاعات شخصی شما را از اپلیکیشن‌های مختلف جمع آوری کرده و همه را به صورت یک‌جا به نمایش می‌گذارد.

آخرین ویژگی جدید، Smart Alert است که از تمامی قابلیت‌های جدید دیگر جالب‌تر به نظر می‌رسد. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا اعلانات خود را متناسب با سلیقه‌ای که دارید، ببینید! به عنوان مثال اگر دستگاه بداند شما به یک ورزش خاص علاقه دارید، آب و هوا را متناسب با آن به شما اطلاع می‌دهد؛ به عنوان مثال می‌گوید که هوا برای فوتبال مساعد هست یا خیر!

از لحاظ ظاهری این رابط کاربری با نمونه‌ای که سال پیش همراه با ال‌جی جی 3 معرفی شد، تفاوت چندانی ندارد و تنها این رابط به افکت‌های زیبای اندروید 5 و برخی قابلیت‌های هوشمند و جدید ال‌جی مجهز شده است که در نوع خود جالب است. در ادامه می‌توانید ویدیویی از این قابلیت‌های نو و متفاوت در رابط کاربری UX 4 ال‌جی را ببینید.

[aparat]NVtE9[/aparat]

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *