زاناگیم: با بازی Air Control ترافیک هوایی را کنترل کنید!

Air-Control-Game-in-zanatech.ir

بدون هیچ شکی یکی از طاقت فرساترین شغل‌های دنیا، کار در برج مراقبت است. تصور کنید که در یک محیط کوچک قرار گرفته‌اید و مدام در حال هماهنگ کردن هواپیماها با یکدیگر هستید و با یک بی احتیاطی کوچک موجب برخورد دو هواپیما با یکدیگر می‌شوید و به آسانی یک آب خوردن، جان صدها نفر را می‌گیرید. این مقدمه را گفتیم تا با حال و هوای بازی Air Control که امروز قصد معرفی‌اش را داریم، بیشتر آشنا شوید.

Air Control در واقع مشکلات یک برج مراقب و کنترل ترافیک هوایی را به خوبی برای‌تان به نمایش در می‌آورد. هنگامی که برای نخستین بار وارد بازی می‌شوید، چند باند را در یک فرودگاه مشاهده می‌کنید و هواپیماها به صورت تک به تک وارد صحنه می‌شوند و خیلی راحت آن‌ها را به باند مورد نظر هدایت می‌کنید؛ اما این تنها ابتدای راه است! به مرور زمان تعداد هواپیماهای موجود در صفحه بیشتر می‌شود و امکان برخورد آنها با یکدیگر بالا می‌رود.

Air-Control-Game-in-zanatech.ir (1)

در این بین هلیکوپترها هم به پرواز در می‌آیند و جالب اینکه در هیچ کدام از باندها هم فرود نمی‌آیند و می‌بایست آنها را بر روی حرف H به زمین بنشانید. نحوه بازی بسیار ساده است! هر هواپیما باند مخصوص به خود را دارد و شما تنها با کشیدن انگشت خود مسیر حرکت هریک را مشخص می‌کنید و باقی کار به عهده خلبان هواپیما خواهد بود.

تمام فضای بالای فرودگاه در اختیار شماست و می‌توانید هواپیما را در هر قسمتی که دوست داشتید، بچرخانید. گاهی اوقات انتخاب نزدیک‌ترین مسیر، بهترین کار برای به زمین نشاندن هواپیماست و گاهی اوقات نیز آنقدر صفحه مملو از هواپیما می‌شود که مجبور می‌شوید مسیری دور را انتخاب کنید و برای خود زمان بخرید تا سایر این غول‌های پرنده، فرود آیند و از ترافیک اولیه کاسته شود.

Air-Control-Game-in-zanatech.ir (2)

بازی مراحل متفاوتی نیز دارد و می‌توانید با نشاندن تعداد مشخصی از هواپیماها و جمع آوری امتیاز در هر مرحله، جواز ورود به مراحل بعدی را کسب کنید. در هر مرحله علاوه بر اینکه محیط فرودگاه عوض می‌شود، نوع و اندازه باندها نیز تغییر می‌کند و هر چه پهنای باند کمتر باشد کار برای شما سخت‌تر خواهد بود، چرا که نیاز به دقت بیشتری در هدایت هواپیما دارید.

بازی Air Control از جمله بازی‌های سخت در دنیای اسمارت فون‌ها نیز به شمار می‌آید و برخی از همان اوایل کار به سبب همین سختی بالای بازی، آن‌را رها می‌کنند (!) اما گیمرهای واقعی هر سختی را به جان می‌خرند و با بالا رفتن میزان سختی بازی بیش از پیش مجذوب آن خواهند شد.

Air Control برای دو پلتفرم اندروید و ویندوزفون در دسترس است و می‌توانید این بازی اعتیاد آور و جذاب را از طریق یکی از لینک‌های زیر بر روی اسمارت فون خود نصب کنید.

Download-android-in-ZanaGame  Download Windows in ZanaGame

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *