کالبد شکافی: تصاویری از سخت افزار درونی گلکسی اس 6 اج

1-

گروه iFixit پیش از آن که پرچم‌دار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 6 اج عرضه شود، دست به کار شده و این گوشی را مورد بررسی قرار داده است. این گروه با تجزیه کردن سخت افزار درون این تلفن‌ هوشمند با دقت بررسی خود را انجام داده است.

این گروه پس از انجام بررسی‌اش دسته‌ای تصویر مربوط به این کار را منتشر کرده که برای طرفداران جالب خواهد بود. براساس تصاویر گلکسی اس 6 اج از باتری قابل تعویض و اسلات کارت اس‌دی برخوردار نیست. به دلیل محافظت از ورود گرد و خاک و آب به داخل سامسونگ دستگاه‌ را مهر و موم کرده، در نتیجه دسترسی به داخل آن کاری بس دشوار است.

اگر به تصویری که ابتدای باز شدن درب پشتی را نشان می‌دهد، توجه کنید لایه اول، فضای داخلی بسیار خلوتی داشته و تقریبا می‌توان گفت چیزی همچون باتری دیده نمی‌شود اما اگر لایه دوم را باز کنید با سخت افزارهای اصلی این گوشی از جمله مادربورد، باتری و برخی دیگر رو به رو می‌شوید.

به گفته iFixit در این گوشی جهت تعویض مادربورد نیاز نیست همچون گلکسی اس 5 صفحه‌نمایش را جدا کنید تا به مادربورد دست یابید و بسیاری از بخش‌ها نیز قابلیت تعویض آسانی دارند. اما در مجموع این گروه نمره 3 از 10 را برای تعمیر گلکسی اس 6 اج داده که به نظر می‌رسد کابوسی برای تعمیرکاران خواهد بود. دو تلفن‌هوشمند جدید سامسونگ قرار است 10 آوریل عرضه شود.

شما می‌‌توانید در ادامه تصاویر منتشر شده را شاهد باشید:

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *