بازی Call of Duty: Black Ops 3 در 6 اردیبهشت رونمایی خواهد شد

black_ops_3-600x337

شرکت اکتیویژن در روز گذشته تیزری مربوط به معرفی عنوان آینده Call of Duty: Black Ops 3 در 26 آوریل منتشر کرده است. در ویدئو ما شاهد دکلمه‌هایی هستیم که نام الکس میسون شخصیت محبوب نسخه‌های پیشین به گوش می‌رسد و همچنین عدد سه نیز به زبان یونانی نوشته شده است.

در پایان تیزر نیز تاریخ 26 آوریل مصادف با 6 ادربیهشت ماه پدیدار می‌شود که وعده رونمایی این بازی را در این تاریخ می‌دهد. آقای Scott Lowe یکی از اعضای شرکت اکتیویژن در وب سایت این کمپانی درباره Call of Duty: Black Ops 3 اظهار داشت:

پس از سه سال کار به صورت مخفیانه تیم Treyarch با بازی Call of Duty: Black Ops 3 باز می‌گردد. سوالات بسیاری درباره این بازی وجود دارد اما خبر خوب این است که یکشنبه 26 آوریل با رونمایی این عنوان تمام پاسخ‌های خود را دریافت می‌کنید.

علاوه بر این در وب‌سایت رسمی اکتیویژن در شرح بازی نوشته شده:

Call of Duty: Black Ops 3 نخستین عنوان در سری Black Ops بوده که برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر می‌شود. در Call of Duty: Black Ops 3 بازیکنان به آینده‌ای تاریک و پیچیده خواهند رفت که در آن گروه جدیدی از سربازان عملیات سیاه پدیدار می‌شوند. همچنین در این زمان مرز میان انسانیت و فناوری از بین می‌رود و این رباتیک‌های نظامی هستند که تعریف جدیدی از جنگ ارائه می‌دهند.

این عنوان از سه بخش کمپین، چندنفره و زامبی برخوردار بوده که طرفدارانش با جاه طلبانه و عمیق‌ترین Call of Duty در همه زمان‌ها رو به رو خواهند بود.

متاسفانه اطلاعاتی از پلتفرم مقصد مشخص نیست اما یک تصویر هنری از این بازی منتشر شده که بالای متن شاهدش هستید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *