نمودار قیمت سامسونگ گلکسی ای 7 تا فروردین ماه 94!

Samsung-Galaxy-E7-price-chart

سامسونگ با معرفی سری E اسمارت فون‌هایش میانه‌های بازار را مورد هدف قرار داد و از حق نگذریم موفق نیز بود، چرا که توانست تا حد زیادی این بازار را نیز در دستان خود بگیرد. یکی از اسمارت فون‌ّهای این سری گلکسی E7 نام دارد، که مدتی است وارد بازار شده و امروز تصمیم گرفتیم تا نگاهی به روند قیمتی این مدل بیندازیم.

سامسونگ گلکسی ای 7 (E7) برای نخستین بار در اوایل بهمن ماه سال 93 وارد بازار کشور شد. در اولین روزهای ورودش به بازار می‌توانستید این مدل میان رده را با قیمتی در حدود 1 میلیون و 300 هزار تومان از بازار بخرید. مسلما پرداخت چنین قیمتی برای مدلی که سخت افزار قدرتمندی ندارد و نسبت به پرچمدارهای بازار فاصله زیادی دارد، چندان منطقی به نظر نمی‌رسید. پس از گذشت کمتر از یک ماه حباب قیمتی گلکسی  E7‌نیز شکسته شد و در آخرین روزهای سال 93 می‌توانستید با پرداخت یک میلیون تومان یکی از آن‌ها را با خود به خانه ببرید. با ورود به سال جدید، گلکسی ای 7 نیز وارد فصل جدیدی شد و روز به روز از قیمتش کاسته می‌شد و اکنون در آخرین روزهای فروردین ماه 93 می‌توانید این مدل میان رده را با قیمتی در حدود 870 هزار تومان از بازار بخرید.

نظر شما در رابطه با قیمت گلکسی ای 7 چیست؟ آیا به مرور زمان باز هم شاهد کاهش قیمت این مدل هستیم؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *