سامسونگ تیمی 200 نفره را برای ساخت نمایشگرهای اپل به کار گرفته است

2

شرکت امریکایی اپل را می‌توان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دیجیتالی محسوب کرد که در این بین سود بسیاری را برای محبوب بودن محصولاتش نصیب خود نمود. حال به تازگی طبق گزارش بلومبرگ شرکت سامسونگ تیمی 200 نفره را برای ساخت  نمایشگرهای اپل به کار گرفته است.

گفته شده این تیم در اوایل همین ماه ایجاد شده و سامسونگ نیز تجارت ساخت صفحه‌ نمایش خود را با تغییراتی از جمله تقسیم خط تولید صفحه‌نمایش‌های LCD و OLED رو به رو کرده است. این موضوع را یکی از نمایندگان سامسونگ به بلومبرگ گفته و از بیان جزئیات بیشتر خودداری نموده است.

به نظر می‌رسد سامسونگ تنها به ساخت نمایشگرهای خاص برای اپل تلاش نمی‌کند و شرکت‌های دیگری از جمله ال‌جی نیز در این راه بسیار تلاش می‌کنند تا نیازهای اپل را رفع نمایند.

این دو شرکت می‌دانند که همکاری با اپل سود بسیاری را برای آنها در بر خواهد داشت و به همین دلیل هر یک سعی می‌کنند تا خدمات بیشتری به اپل ارائه دهند. با این حال از زمان ایجاد شکایت بین این دو کمپانی از سال 2012 به نظر می‌رسد روابط بین سامسونگ و اپل  بسیار گرم شده و این کمپانی کره‌ای قصد ندارد تنها به ساخت صفحه نمایش برای اپل بسنده کند.

براساس گزارشات یک رسانه کره‌ای سامسونگ به اپل پیشنهاد ساخت پردازنده آیفون بعدی را نیز داده است. به گفته بلومبرگ سامسونگ تراشه A9 را در Giheung کشور کره‌جنوبی برای اپل تولید خواهد کرد.

در هر صورت احتمال می‌رود شرکت اپل در برخی قطعات آیفون بعدی از بزرگترین رقیب خود کمک گیرد. این طور که مشخص است رابطه بسیار تنگاتنگ بین شرکت‌های الکترونیکی کره‌ای و امریکایی همچنان برقرار خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *