نمودار قیمت اپل آیفون 6 پلاس تا مرداد 94

Apple-iPhone-6-Plus-Price-Chart

با معرفی آیفون 6 پلاس بود که بالاخره این سیب گاز زده نیز وارد دنیای بزرگ‌ترها شد، چرا که تا پیش از آن نمایشگر آیفون‌ها حتی از 5 اینچ هم تجاوز نکرده بود. مدت نسبتا زیادی نیز هست که این غول امریکایی وارد بازار کشور شده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا نگاهی به روند تغییرات قیمتی آیفون 6 پلاس در ایران بیندازیم، پس با ما همراه باشید.

آیفون 6 پلاس برای نخستین بار در اواسط آبان ماه 93 با قیمت 4 میلیون و 100 هزار تومان پای به ایران زمین گذاشت. البته این قیمت برای نسخه ۶۴ گیگابایتی آن بود و مسلما نسخه‌های دیگر قیمت‌های متفاوتی را داشته‌اند. به طور کلی اسمارت فون‌های اپل گران هستند اما این مسئله نمی‌تواند توجیه خوبی برای پرداخت چنین مبلغی باشد! پس از گذشت کمتر از یک ما از ورود این مدل به بازار، می‌توانستید نسخه 64 گیگابایتی آیفون 6 پلاس را با قیمت 3 میلیون 500 هزار تومان از بازار بخرید و این یعنی خریداران اولیه این مدل تنها اگر 20 روز دندان بر جگر می‌گذاشتند، در حدود 600 هزار تومان کمتر از جیب مبارکشان کاسته می‌شد. پس از این کاهش قیمت تاریخی، به صورت ماهانه در حدود 100 هزار تومان از قیمت این مدل کاسته می‌شد. اکنون در مرداد ماه 94 می‌توانید آیفون 6 پلاس را با قیمتی در حدود 2 میلیون و 750 هزار تومان از بازار بخرید.

نظر شما در رابطه با نمودار قیمت آیفون 6 پلاس چیست؟ آیا این مدل ارزش پرداخت چنین مبالغی را دارد یا اینکه سرش به تنش نمی‌ارزد ؟

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *