لومیا 940 با اسکنر عنبیه همراه با چند مدل میان رده تابستان از راه می‌رسند!

Lumia 940 Windows 10 phone

بعد از اینکه مایکروسافت نوکیا را خرید تا به امروز خبری از مدلی پرچمدار از این غول ردموندی به گوش نرسیده است و این یعنی بیش از یک و سال و نیم از معرفی آخرین پرچمدار ویندوزفونی می‌گذرد اما بالاخره امروز شاهد خبرهایی از سوی محصولات آینده این کمپانی هستیم.

این غول ردموندی در تابستان امسال سیستم عامل جدید خود با نام ویندوز 10 را به صورت رسمی منتشر می‌کند و در آن زمان نیز محصولات جدیدش که شامل دو مدل پرچمدار و دو مدل میان رده است نیز معرفی خواهند شد.

پرچمدار جدید این کمپانی که لومیا 940 نام خواهد داشت، دارای یک دوربین 24 یا 25 مگاپیکسلی مشابه با همان سنسور 20 مگاپیکسلی موجود در لومیا 930 است و از نمایشگری 5 اینچی سود می‌برد. این غول ویندوزی که مجهز به ویندوز 10 است دارای یک دوربین 5 مگاپیکسلی (و یا بیشتر) برای عکس‌برداری به صورت سلفی نیز هست. همچنین انتظار می‌رود لومیا 940 به اسکنر عنبیه (Iris) و فناوری لمس شناور (سه بعدی) هم مجهز باشد. جالب است بدانید که بر طبق شایعات، به احتمال فراوان این مدل از قلم نیز پشتیبانی خواهد کرد. در کنار لومیا 940، مایکروسافت از لومیا 940XL نیز پرده برداری می‌کند که در واقع نسخه 5.7 اینچی پرچمدار این کمپانی خواهد بود.

علاوه بر این دو پرچمدار، مایکروسافت قصد دارد از دو مدل میان رده که یکی از آنها دارای دوربین 13 و یا 14 مگاپیکسلی با فناوری پیورویو است نیز پرده برداری کند. این مدل که تا حد زیادی به لومیا 830 شباهت دارد، احتمالا لومیا 840 نام گذاری شود و دارای نمایشگری 5 اینچی باشد. مدل میان رده دیگر نیز با همین مشخصات و البته دوربینی بدون فناوری پیورویو و نمایشگری 5.5 و یا 5.7 اینچی روانه بازار خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *