سامسونگ انتظار فروش 70 میلیون دستگاهی گلکسی اس 6 و اس 6 اج را دارد

2

در طی ماه گذشته بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی کردند در سال جاری، 50 میلیون دستگاه تلفن‌ هوشمند گلکسی اس 6 و اس 6 اج (S6 Edge) به فروش خواهد رسید. حال به تازگی سامسونگ نیز با اعتماد به نفس بالا فروش فوق‌العاده این دو تلفن‎ هوشمند را انتظار دارد.

به گزارش Korea Times مدیر اجرایی سامسونگ بیان کرد که این شرکت انتظار دارد موفق به فروش 70 میلیون دستگاه گلکسی اس 6 و اس 6 اج شود. متاسفانه این مدیر مشخص نکرد انتظارشان برای سال جاری بوده یا زمانی دیگر، اما قطعا این دو گوشی فروش فوق‌العاده‌ای برای سامسونگ رقم خواهند زد.

آقای Kwon Oh-hyun همچنین بیان کردند که فروش هفته اول انتشار دو گوشی مذکور قابل ملاحظه بوده است. در گزارش‌های اخیر نیز گفته شد موفقیت گلکسی اس 6 اج سامسونگ را شگفت زده کرده و این یعنی با این‌ که گلکسی اس 6 اج 100 دلار گران‌تر است اما پیدا کردنش در هفته‌های آتی دشوار خواهد شد.

قطعا سامسونگ با مشاهده میزان بالای تقاضا میزان تولید را بیشتر خواهد کرد تا پاسخگو باشد. در سه ماهه پایانی سال 2014 سهم گوشی‌های‌ هوشمند سامسونگ در بازار نسبت به 3 سال اخیر کاهش یافته بود اما اپل همچنان پرفروشترین برند تلفن‌ هوشمند بوده است. انتظار می‌رود در سال جاری سامسونگ با سود بیشتری همراه باشد و ضرر سال گذشته را جبران کند.

تنها باید تا پایان سال 2015 منتظر ماند تا این موضوع مشخص شود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *