واتس‌اپ بیش از 800 میلیون کاربر فعال دارد!

whatsapp

پس از آنکه سال گذشته واتس‌اپ توسط فیسبوک با قیمت ۲۱ میلیارد دلار خریداری شد، مارک زاکربرگ مدیر عامل فیسبوک هدفش را رسیدن کاربران واتس‌اپ به مرز یک میلیارد نفر اعلام کرده بود. امروز جان کوم، مدیر عامل واتس‌اپ اعلام کرد که در حال حاضر بیش از ۸۰۰ میلیون نفر از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. بر طبق آمار و ارقام اعلام شده واتس‌اپ نسبت به آگوست سال گذشته شاهد رشدی 33 بوده است که در نوع خود جالب است. همچنین آن‌ها پیش‌بینی کرده‌اند که این میزان تا پایان سال 2015 به مرز یک میلیارد نفر خواهد رسید.

چندی پیش نیز واتس‌اپ یک آپدیت مهم را دریافت کرد که آن را به قابلیت تماس مجهز می‌ساخت. این قابلیت جدید برای کاربران اندروید و IOS هم اکنون در دسترس است و به زودی راهی ویندوزفون نیز خواهد شد. البته اسکرین شات‌هایی از نسخه ویندوزفونی واتس‌اپ به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد این برنامه توانایی ترجمه برخی کلمات به زبان‌های متفاوت را خواهد داشت.

با آپدیت‌هایی که برای این برنامه در راه‌ است، به نظر می‌رسد رسیدن به یک میلیارد یوزر فعال تا پایان سال، رویایی دست یافتنی برای واتس‌اپ خواهد بود. نظر شما در این باره چیست؟

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *