نمودار قیمت اچ‌تی‌سی وان ای 8 تا خرداد ماه 94

HTC-One-E8-Price-Chart

اچ‌تی‌سی وان ای 8 (E8)‌ با این که از سخت افزار فوق‌العاده‌ای سود می‌برد و از سری وان نیز هست اما پرچمدار این کمپانی تایوانی نیست! این مدل در واقع یک اسمارت فون رده بالاست و از ارزش خرید بالایی نیز برخوردار است به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا نگاهی به روند تغییرات قیمتی آن در بازار کشور بیندازیم.

اچ‌تی‌سی وان E8 برای نخستین بار در اواخر مهر ماه سال 93 با قیمت یک میلیون و 700 هزار تومان سرو کله‌اش در بازار کشور پیدا شد. با اینکه وان ای 8 مدلی قدرتمند است اما آنقدرها هم ارزش ندارد که برای در اختیار داشتنش چنین مبلغی را پرداخت کرد. پس از گذشت کمتر از یک ماه این مدل با ۴۰۰ هزار تومان افت قیمت نسبت به نخستین روزهای ورودش به بازار رو به رو شد و شما در آبان ماه 93 می‌توانستید این اسمارت فون فوق‌العاده از اچ‌تی‌سی را با قیمتی در حدود 1 میلیون و 300 هزار تومان از بازار بخرید. پس از این افت قیمت دیگر شاهد نوسانی شدن نمودار آن نبودیم و می‌توان گفت که این مدل به یک ثبات نسبی در قیمتش دست یافته بود و توانست به خوبی آن را نیز حفظ کند. اکنون در آخرین روز اردیبهشت ماه 94 می‌توانید اچ‌تی‌سی وان ای 8 را با قیمتی در حدود یک میلیون و 130 هزار تومان از بازار بخرید.

نظر شما در رابطه با نمودار قیمت وان ای 8 چیست؟ آیا با گذر زمان این مدل می‌تواند قیمتش را همچون ماه‌های گذشته ثابت نگه دارد یا اینکه با افزایش مواجه خواهد شد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *