آیفون 6 یا گلکسی اس 6؟ انتخاب کودکان از بین این دو را تماشا کنید!

iPhone-6-Plus-or-Samsung-Galaxy-S6-See-What-Children-Pick

یک بزرگسال وقتی می‌خواهد از بین دو گوشی هوشمند آیفون 6 (Iphone 6) و گلکسی اس6 (Galaxy S6) یکی را انتخاب کند، ویژگی‌هایی همچون کیفیت  صفحه‌نمایش، عمرباتری، قدرت سخت افزاری، کیفیت دوربین و برخی دیگر را مورد بررسی قرار می‌دهد تا محصول مناسبش را بیابد

اما کودکان کدام یک را انتخاب می‌کنند؟ در این بین Business Insider برای انجام تحقیقاتی به سراغ چند کودک بین 7 الی 11 ساله رفته و از آنها خواسته تا نظرشان را درباره دو تلفن‌ هوشمند جدید گلکسی اس 6 سامسونگ و آیفون 6 اپل بیان کنند.

Business Insider از این تحقیقاتش ویدئویی تهیه کرده که در آن کودکان وقتی با اپل رو به رو می‌شوند واکنش خنده‌داری دارند. به طور طبیعی از آن‌جایی که این دست کودکان اطلاعاتی از ویژگی‌هایی همچون کیفیت صفحه نمایش، عمرباتری، قدرت سخت افزاری، کیفیت دوربین و برخی دیگر را ندارند انتخابشان بیشتر از روی ظاهر گوشی است.

در نتیجه کودکان اکثرشان آیفون 6 را انتخاب کرده و تنها یک نفر سامسونگ را برگزید. یکی از نکات جالب در این ویدئو گفته دختری است که می‌گوید فکر نمی‌کند افراد زیادی در خارج گوشی سامسونگ داشته باشند.

شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه تماشا کنید قطعا مشاهده واکنش کودکان درباره این دو پرچم‌دار پرطرفدار جالب توجه خواهد بود:

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *