تصاویر قاب فلزی تلفن‌ هوشمند نوبیا زد 9 به بیرون درز کرد

1

شرکت ZTE تاکنون متاسفانه هیچ اطلاعاتی از پرچمدار آینده خود منتشر نکرده و اطلاعات بسیاری از نوبیا زد 9 (Nubia Z9) این شرکت در دست نیست. البته دو گوشی نوبیا زد 9 مکس (Nubia Z9 MAX ) و نوبیا زد 9 مینی (Nubia Z9 mini ) اخیرا رونمایی شدند اما فعلا خبری از نوبیا زد 9 نشده و باید ZTE هرچه زودتر آن را معرفی کند.

حال خوشبختانه تصاویری از قاب این پرچمدار آینده به بیرون درز کرده که خبر از طراحی فوق‌العاده نوبیا زد 9 می‌دهند. متاسفانه تصویر تنها قسمت داخلی قاب را نشان می‌دهد و نمی‌توان قسمت بیرونی آن را مشاهده کرد تا آگاه شد آیا فریم این قاب تنها فلزی بوده یا پوشش کلی آن این‌گونه است.

اگر این تلفن‌هوشمند از پوشش پلاستیکی یا شیشه‌ای برخوردار نباشد قطعا همانند دو گوشی نامبرده قاب فلزی خواهد داشت. اطلاعاتی دیگری که از تصاویر می‌توان حدس زد وجود صفحه‌ نمایشی با حاشیه‌های کم و طراحی با گودی کمتر است.

2

به نظر می‌رسد قسمت جلوی نوبیا زد 9 طراحی همانند آر7 اوپو (oppo R7 ) داشته باشد. بنابراین شاید زد تی ای در صفحه‌نمایش آن از فناوری edge-to-edge effect که موجب می‌شود کاربر احساس کند هیچ حاشیه‌ای در قسمت‌های کناری جلو وجود ندارد، بهره ببرد.

با توجه به تصویر می‌توان وجود صفحه‌نمایش 5.2 اینچی در نوبیا زد 9 را تایید کرد زیرا اگر توجه کنید تصاویر، گوشی دیگری که زیر قاب نوبیا زد 9 قرار گرفته را نیز نشان می‌دهد که صفحه‌نمایشی 5.5 اینچی داشته و با این حساب فرض می‌کنیم نوبیا زد 9 زد تی ای به صفحه‌نمایش 5.2 اینچی مجهز است.

در مجموع جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این پرچمدار زد تی ای باید به انتظار ادامه داد تا شاهد رونمایی آن باشیم.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *