نوکیا رسما خبر بازگشتش به بازار تلفن‌های هوشمند را تکذیب کرد!

Nokia

چندی پیش خبری را در خصوص بازگشت نوکیا به عرصه تلفن‌های هوشمند منتشر کردیم و گفتیم که این غول فنلاندی در پایان سال 2016 اسمارت فونی اندرویدی را روانه بازار خواهد کرد. حال امروز نوکیا به صورت رسمی اعلام کرد که برنامه‌ای برای تولید و ارایه اسمارت فون‌ها ندارد.

Re/Code به نقل از منابع نزدیک به نوکیا اعلام کرده بود که این کمپانی قصد بازگشت به بازار هوشمندها را دارد و آقای مایک وانگ، مدیر نوکیا در چین نیز اظهار کرده بود که این کمپانی قصد تولید تلفن‌های هوشمند در شهر سیچوان چین را دارد و یک روزنامه چینی نیز این خبر را منتشر کرده بود اما حالا همه چیز توسط خود نوکیا تکذیب شده است.

طبق قرارداد مایکروسافت با نوکیا، این کمپانی فنلاندی تا پایان سه ماهه سوم سال 2016 نمی‌‌‌تواند هیچ اسمارت فونی را روانه بازار کند. البته طبق شواهد نیز می‌توان به بازگشت این کمپانی به بازار تلفن‌های هوشمند نیز امیدوار بود چرا که شاید نوکیا قصد تولید چنین مدلی را نداشته باشد اما می‌تواند با همکاری یک کمپانی دیگر اسمارت فون‌هایی را تحت لیسانس خود روانه بازار کند، همچون تبلت اندرویدی نوکیا N1 که با همکاری فاکس کان ساخته و با برند نوکیا روانه بازار شد. نظر شما در این باره چیست؟

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *