احتمال رونمایی از بازی Mass Effect 4 در E3 2015

mass-effect-teaser-640x360

در حال‌ حاضر می‌دانیم که بازی Mass Effect 4 توسط استودیو Bioware در دست توسعه است اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی از شخصیت‌ها، داستان، ویژگی‌های گیم پلی و برخی عناصر دیگر بازی در دسترس نیست.

به نظر می‌رسد بزودی باید شاهد رونمایی رسمی و اطلاعاتی جدید از عنوان علمی تخیلی Mass Effect 4 باشیم. زیرا به تازگی مایکل گمبل تهیه کننده سری بازیهای Mass Effect در صفحه رسمی توییتر خود تصویری منتشر کرده که احتمال می‌رود اطلاعاتی از Mass Effect 4 در E3 2015 انتشار پیدا کند.

در تصویر شما قوسی از نور را می‌بینید که پیش‌تر در لوگوی بازی شاهدش بودیم اما با این تفاوت که این نور قوس در جهت مخالف حرکت می‌کند و این اتفاقی غیرطبیعی است.

البته گمبل بیان کرد این تصویر را یک فضانورد ناسا گرفته اما بسیاری این موضوع را باور ندارند و آن را نشانه‌ای از انتشار خبرهایی درباره Mass Effect 4 می‌دانند. باتوجه به این‌که رویداد بزرگ بازیهای ویدئویی E3 در ماه آینده برگزار خواهد شد، انتظار می‌رود شرکت EA در کنفرانس خود از این بازی اطلاعاتی منتشر کند.

همچنین شایان ذکر است که ما در حال‌حاضر هیچ تضمینی مبنی بر اینکه E3 امسال شاهد Mass Effect 4 خواهیم بود نمی‌کنیم و برای پی بردن به این مسئله باید تنها تا ماه آینده یعنی 26 خرداد منتظر ماند.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *