سامسونگ بزودی نسخه Iron Man گلکسی اس 6 و اس 6 اج را عرضه خواهد کرد

1

آقای Lee Young-hee مدیر بازاریابی بخش موبایل سامسونگ اخیرا اعلام کرده که سامسونگ در نظر دارد تا نسخه Iron Man تلفن‌های‌هوشمند گلکسی اس 6 و اس 6 اج را عرضه کند.

این موضوع را آقای Lee Young-hee  پس از تماشای فیلم Avengers: Age of Ultron طی رویدادی در سئول اعلام کرد. ایشان بیان کردند که رنگ این نسخه قرمز بوده و در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن عرضه خواهد شد.

در ماه مارس بود که شایعه شد سامسونگ در نظر دارد تا نسخه شخصیت‌های مختلف فیلم Avengers را برای گوشی‌های گلکسی اس 6 و اس 6 اج منتشر کند اما در حال‌حاضر این شرکت تصمیم نهایی خود را به جز ارایه نسخه Iron Man نگرفته است.

در ماه ژوئن سال گذشته شرکت سامسونگ و مارول خبر از همکاری بین المللی با یکدیگر دادند که از نتایج این همکاری می‌توان به سه ماه اشتراک رایگان با باندل Marvel Unlimited تبلت گلکسی تب اس (Galaxy Tab S ) و گلکسی اس 6 اج (Galaxy S6 edge) اشاره کرد.

با این حساب بزودی شاهد نسخه شخصیت‌های Avengers گوشی‌های گلکسی اس 6 و اس 6 اج خواهیم بود. متاسفانه سامسونگ از نسخه Iron Man گوشی‌های گلکسی اس 6 و اس 6 اج رونمایی نکرده اما طرفداران خود دست به کار شده و این نسخه را به صورت مجازی ساختند که تصویرش را در بالای متن مشاهده می‌کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *