بلک‌بری برای سال جاری 4 دستگاه جدید در دست ساخت دارد

blackberry-curve-640x427

ما این روزها اخباری درباره شرکت بلک‌بری نمی‌شنویم اما به نظر می‌رسد این کمپانی در تلاش است تا موقعیت از دست رفته‌اش را دوباره باز پس گیرد. بلک‌بری در سال گذشته با عرضه دو گوشی بلک‌بری کلاسیک (BlackBerry Classic) و بلک‌بری پاسپورت ( BlackBerry Passport) توانسته تا حدودی وضعیتش را بهبود بخشد.

حال به تازگی مدیرعامل این کمپانی آقای John Chen اعلام کرده که بلک‌بری برای سال جاری 4 دستگاه جدید در دست ساخت دارد. آقای جان چن این اظهارات را در رویداد Kitchener Waterloo Chamber of Commerce که در شهر Waterloo کانادا برگزار شد گفته و صحبت‌های بسیاری نیز درباره طرح‌ها و برنامه‌های تیم بلک‌بری کرده است.

ایشان بیان کردند که بلک‌بری برای سال مالی جاری 4 گوشی را روانه بازار می‌کند که یکی از آن‌ها BlackBerry Leap بوده و در حال‌حاضر منتشر شده و یک گوشی میان‌رده بلک‌بری محسوب می‌شود.

البته پرچمدار بعدی بلک‌بری یک گوشی لمسی -کشویی بوده که این شرکت در اوایل سال جاری تصاویری از آن را نشان داده است. این گوشی از صفحه‌کلید QWERTY برخوردار بوده و همانطور که گفته شد کشویی – لمسی است.

احتمالا دو گوشی دیگر نیز نسخه بهبود‌یافته Passport و Porsche Design P’9984 که برای افراد لوکس پسند است،خواهkد بود. جان چن جزئیات بیشتری درباره دستگاه‌های جدیدش منتشر نکرد و باید منتظر رونمایی رسمی آن‌ها باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *