سونی سرویس PlayStation Now را به PS3 می‌آورد!

1

بیش از یک سال می‌شود که سونی سرویس ابری گیمی خود را به نام PlayStation Now معرفی کرد که در حال‌حاضر تنها برای PS4 در‌ دسترس است. اما به نظر می‌رسد این شرکت ژاپنی قصد آوردن سرویس ابری گیمی خود را به کنسول پیشین PS3 دارد.

این سرویس از 12 مه (هفته آینده) برای PS3 در دسترس قرار می‌گیرد و افرادی که ثبت نام نکرده‌اند تا یک هفته رایگان می‌توانند به طور آزمایشی از آن استفاده کنند. کسانی که در PlayStation Now ثبت نام نمایند به بیش از 100 بازی PS3 همچون Batman Arkham City , Saints Row IV و Final Fantasy XIII دسترسی پیدا خواهند کرد.

سرویس ابری سونی در اوایل سال جاری برای PS4 در دسترس قرار گرفته بود و دقیقا سه سال قبل آن سونی جهت راه اندازی این سرویس بیش از 380 میلیون دلار هزینه کرده است.

البته PlayStation Now علاوه بر PS3 و PS4 شامل دستگاه‌های دیگری همچون PS VITA ،PlayStation TV، برخی تلویزیون‌های سونی و دستگاه‌های Blu-ray می‌گردد و همچنین بزودی نیز تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ از آن بهره خواهند برد.

کاربران برای تهیه اشتراک ماهانه PlayStation Now باید ماهیانه 20 دلار هزینه کنند اما در مقابل عناوین بسیاری نصیب‌شان می‌شود. سونی طرح‌های بلند پروازانه‌ای برای این سرویس دارد که از جمله می‌توان به اجرای بازی‌های PS3 روی PS4 اشاره کرد اما در این راه مشکلات بسیاری وجود دارد تا سونی به اهدافش برسد.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *