صاحبان تبلت سرفیس 3 نباید ویندوز 10 را نصب کنند

1

مایکروسافت چند ماه قبل تبلت سرفیس 3 (Surface 3 ) را عرضه کرد که در حقیقت نسخه کوچک‌تر سرفیس پرو 3 (Surface Pro 3 ) بود که از پردازنده اینتل اتم در مقابل پردازنده سری Core i نسخه پرو استفاده می‌کرد.

حال به تازگی این کمپانی اعلام کرد صاحبان تبلت سرفیس 3 نمی‌توانند ویندوز 10 را نصب کنند. زمانی که یکی از طرفداران از Barb Bowman یکی از اعضای مایکروسافت پرسید: آیا می‌توان ویندوز 10 را روی تبلت سورفیس 3 نصب کرد؟ ایشان در مقابل پاسخ دادند:

لطفا سعی نکنید ویندوز 10 را روی سرفیس 3 جدید نصب کنید. هیچ درایوری‌ برای پردازنده‌های اینتل x5/x7 اتم وجود ندارد. زیرا اینتل هیچ درایوری را برای نسخه پیش نمایش ویندوز 10 ارائه نداده است. هیچ block/check برای این پردازنده در حال حاضر وجود ندارد. زمان انتشار درایورها نامشخص است و اینتل همچنان روی درایورهای پردازنده و چیپ‌ست جدید کار می‌کند.

ما باید فرض کنیم که ویندوز هنوز در مرحله پیش‌نمایش قرار دارد و مایکروسافت همچنان روی آن کار می‌کند و فعلا انتشار رسمی پیدا نکرده است. ما انتظار داریم اینتل پس از انتشار ویندوز 10 درایورها را منتشر کرده تا کاربران سرفیس 3 بتوانند این ویندوز را نصب کنند.

در این بین کاربران باید به گفته مایکروسافت گوش فرا‌ دهند و اقدامی برای نصب ویندوز 10 روی تبلت سرفیس 3 نکنند. در هفته‌های قبل شایعات خبر از انتشار ویندوز 10 در اواخر جولای می‌دادند.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *