آخرین قیمت اچ‌تی‌سی وان ام۸ (M8) در بازار کشور (به همراه نمودار نوسانات قیمتی)

Graph

اچ‌تی‌سی وان M8‌  یکی از آن دسته اسمارت‌ فون‌ّهای پرچمدار و در عین حال لوکس بازار است. چرا که از سخت افزاری قدرتمند بهره م‌ برد و علاوه بر قابلیت‌ّهای خوب خود، دارای بدنه‌ای تمام فلزی نیز هست که این مدل را به یک کالای لوکس تبدیل کرده است. اما به نظر شما روند تغییرات قیمتی این اسمارت‌فون لوکس به چه صورت بوده؟ بیایید با هم نگاهی به نمودار تغییرات این مدل بیندازیم.

وان M8 برای نخستین بار در اردیبهشت ماه امسال با قیمت بسیار بالای ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان وارد بازار کشور شد. مطابق معمول همگان می‌دانستند که این قیمت حباب گونه و غیر واقعی است و به زودی این حباب نیز خواهد ترکید! این شکسته شدن قیمت برای M8 کمی به تاخیر افتاد تا در نهایت پس از گذشت ۶۰ روز از ورودش به بازار با ۶۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به روزهای نخست، با قیمتی در حدود ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان به فروش برسد. پس از آن با گذشت زمان روز به روز از قیمت این مدل محبوب کاسته می‌شد تا اینکه در مهر ماه امسال به یکباره با افت قیمت مواجه شد و چیزی در حدود ۲۰۰ هزار تومان از قیمتش کاسته شد! بعد از این سقوط غیر منتظره دیگر شاهد نوسان خاصی در نمودار قیمتی این مدل نبودیم. اکنون در نخستین روزهای فصل زمستان، بابت داشتن یکی از همین مدل‌های لوکس بازار، می‌بایست در حدود یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ناقابل را بپردازید.

نظر شما در رابطه با نوسانات قیمتی این مدل چیست؟ آیا با ورود پرچمدار جدید اچ‌تی‌سی باز هم شاهد افت قیمت وان M8 خواهیم بود؟

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. maysam

    از قدیم گفتن سود کم فروش زیاد ، هر روز قیمتشو پایین میارن تا بیشتر فروش داشته باشن !!!!پس در نتیجه هر روزشاهد کاهش قیمتش میشیم

     
    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *