نوکیا لومیا 930 با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت بر زمین خورد و تسلیم نشد!

Lumia 930 Gold (1)

در دنیای امروزی تقریبا کسی نیست که تا به حال از گوشی‌ّهای نوکیا استفاده نکرده باشد و در کشور ما نیز عده زیادی با محصولات این غول خدا بیامرز (!) خاطره دارند. اگر بخواهیم دوربین را کنار بگذاریم، بدون شک کیفیت ساخت بالای این گوشی‌ها همیشه و همه جا زبان زد خاص و عام بوده است. از 1100 بگیرید تا لومیا 930! راستی صحبت از لومیا ۹۳۰ به میان آمد، بد نیست یک اتفاق جالب را که برای یکی از دارندگان این مدل افتاده از زبان خودش برای‌تان بازگو کنیم، تا بدانید که همچنان دود از کنده بلند می‌شود:

شب گذشته وقتی که به خانه رسیدم پس از بررسی کیف و جیب‌هایم، نتوانستم لومیا 930 خودم را بیابم. ابتدا گمان کردم که آن‌را سر کار جا گذاشته‌ام اما با استفاده از قابلیت Find My Phone متوجه شدم که گوشی در 6 کیلومتری خانه‌ام و درست بر روی بزرگراه جا خوش کرده! با موتور سیکلتم به محل مورد نظر رفتم اما نتوانستم گوشیم را بیابم به همین دلیل به خانه بازگشتم و به خواب رو رفتم.

هنگامی که صبح از خواب بیدار شدم خیلی از اینکه گوشی‌ام گم شده بود، ناراحت بودم و گمان می‌کردم که دیگر چیزی از آن باقی نمانده! ساعت ۴ بعد از ظهر دوباره با موتور سیکلتم راهی محل شدم و به یک‌باره احساس کردم که گوشی‌ام را وسط جاده دیده‌ام. موتور را پارک کردم و به سمتش رفتم و پیش خود گفتم حتما صفحه‌اش شکسته است اما وقتی آن را دیدم، نمایشگر کاملا سالم بود. به خانه بازگشتم و گوشی را تمیز کردم و لومیا 930 من درست مثل روز اولش کار می‌کرد. جالب اینکه 18 درصد نیز از شارژ آن باقی مانده بود.

تا قبل از این ماجرا از استحکام بالای محصولات نوکیا زیاد شنیده‌ بودم اما تا به حال تجربه‌ای نداشته‌ام. همسرم یک آیفون اپل دارد، فکر کنم اگر گوشی او به جای لومیا 930 من با ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت سرعت بر کف جاده سقوط می‌کرد، حالا چیزی از آن باقی نمانده بود!

این فرد که سیبن سان نام دارد عکس‌هایی را نیز از گوشی خود منتشر کرده که در ادامه شاهدش هستید:

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *