یوبی‌سافت برای ساخت بازی Tom Clancy’s The Division استودیو دیگری را به کار گرفت

1

یوبی‌سافت در E3 سال 2013 بود که عنوان شوتر سوم شخص چندنفره Tom Clancy’s The Division را معرفی کرد. داستان بازی در نیویورک جریان داشته و ویروسی در شهر پخش می‌شود که دولت درصدد مقابله با آن است و در این بین گروهی از افراد حرفه‌ای از سوی دولت دست به کار شده و قصد جلوگیری این مشکل بزرگ را دارند.

متاسفانه یوبی‌سافت تاریخ انتشاری را برای آن مشخص نکرد اما برخی گزارشات خبر از عرضه آن در اواخر امسال می‌دهند. حال به تازگی این کمپانی بزرگ فرانسوی اعلام کرد استودیو دیگر خود را به تیم سازندگان بازی Tom Clancy’s The Division افزوده است.

از تیم‌هایی که در حال حاضر روی The Division مشغول به کار هستند می‌توان به استودیو‌های یوبی‌سافت Red Storm در امریکا، Massive Entertainment استودیو اصلی بازی در سوئد، Ubisoft Reflections در انگلستان و در نهایت استودیو تازه پیوسته Ubisoft Annecy در فرانسه که قبلا روی بخش چندنفره برخی عناوین Assassin’s Creed سابقه فعالیت داشته، اشاره کرد.

Rebecka Coutaz مدیرعامل استودیو Ubisoft Reflections اظهار داشت:

همکاری با سایر استودیوها راهی هموار است اما ما جهت ارائه عنوانی مطابق انتظار طرفداران در پایان با این استودیوها همکاری خواهیم کرد.

شرکت یوبی‌سافت دلیل پیوستن Ubisoft Annecy را دقیق مشخص نکرد اما احتمالا به علت گسترده بودن بخش چندنفره Tom Clancy’s The Division استودیو Ubisoft Annecy نیز به کار گرفته شده است.

این نخستین عنوان یوبی‌سافت نیست که با همکاری چند استودیو ساخته می‌شود و ما تاکنون در ساخت عناوینی همچون Assassin’s Creed Unity شاهد همکاری بیش از 10 استودیو یوبی‌سافت بودیم.

Tom Clancy’s The Divisionگفته شده در اواخر امسال برای PC ،PS4 و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *