تاریخ انتشار بازی Devil May Cry 4: Special Edition مشخص شد

5

شرکت کپکام در سال گذشته بود که عنوان Devil May Cry 4: Special Edition را معرفی کرد اما تاکنون اطلاعات بسیاری از آن منتشر نکرده است. طرفداران بسیار علاقه داشتند تا اطلاعات جدیدی  به خصوص درباره تاریخ انتشار از این نسخه کسب کنند اما کپکام به سکوت کردن ترجیح داد.

حال سرانجام کپکام سکوتش را شکست و تاریخ انتشار Devil May Cry 4: Special Edition را اعلام کرد. به گفته این شرکت Devil May Cry 4: Special Edition در ماه آینده برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و XBOX ONE عرضه خواهد شد.

مشتریانی که بازی را پیش خرید نمایند پاداشی از قبیل شخصیت‌های جدید Lady, Trish و تمی انحصاری برای PS4 دریافت می‌کنند. ما در قبل از مارس شنیده بودیم که بازیکنان در Devil May Cry 4: Special Edition می‌توانند در نقش Lady, Trish یا Vergil بازی کنند.

البته شایان ذکر بوده که برای بازی کردن در نقش Lady, Trish یا Vergil باید مودهای مورد نظر در دسترس باشند در غیر این صورت تنها می‌توان در نقش Dante یا Nero بازی کرد.

بازی Devil May Cry 4: Special Edition در حقیقت نسخه بازسازی شده Devil May Cry 4 بوده که در سال 2008 برای PC ،PS3 و XBOX 360 عرضه شد. کپکام تاریخ دقیق عرضه را برای ژاپن 18 ژوئن و برای کشورهای غربی 23 ژوئن اعلام کرده است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *