آیفون 6 اس به همراه دوربین 12 مگاپیکسلی عرضه می‌شود

iphone 6 plus

شایعات زیادی درمورد جانشینان آیفون 6 و 6 پلاس به گوش می‌رسد. احتمالا اپل درماه سپتامبر پرچمداران جدیدی معرفی خواهد کرد. اطلاعات مهمی تا به امروز منتشر نشده و اکثرا تکرار شایعات قبلی بوده است،بیشتر این شایعات خبر از اضافه شدن قابلیت Force Touch در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس می‌دهند. این قابلیت تا به امروز تنها در مک‌بوک 12 اینچی و ساعت هوشمند اپل قرار داده شده است و اضافه کردن چنین قابلیتی در پرچمداران جدید یک نقطه قوت اساسی خواهد بود. هنوز مشخص نیست که قابلیت Force Touch درآیفون 6 اس قرار داده می‌شود یا منحصر به آیفون 6 اس پلاس هست ولی به احتمال زیاد هر دو مدل همراه با این قابلیت عرضه می‌شوند. Force Touch قابلیتی است که درآن صفحه‌ نمایش به میزان فشار وارده حساس است و دربرابر هر فشاری عملکرد متفاوتی ازخود نشان می‌دهد.

منبع ادعا می‌کند که اپل خط تولید هر دومدل 4.7 اینچی و 5.5 اینچی را مانند سابق ادامه خواهد داد اما قبلا خبری در رابطه با تولید نسخه 4 اینچی اپل شنیده می‌شد ولی به احتمال زیاد شایعه‌ای بیش نبوده است و یا حداقل امسال عرضه نخواهد شد. مدل 5.5 اینچی اپل با محافظ صفحه‌نمایش از جنس یاقوت کبود شیشه‌ای عرضه خواهد شد البته برخی منابع معتقدند که نسخه 5.5 اینچی در دو نسخه Ion-X و یاقوت کبود تولید خواهد شد. آیفون‌های بعدی به چیپ‌ست A9، محصول جدید اپل مجهز هستند و با رم 2 گیگابایتی همراه خواهند شد. اپل از زمان عرضه آیفون 4 اس از دوربین‌های 8 مگاپیکسلی استفاده کرده است ولی به احتمال زیاد این بار در آیفون 6 اس، از دوربین 12 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. احتمالا آیفون‌های جدید از اواخرماه آگوست وارد تولید انبوه خواهند شد و انتطار می‌رود درفاز نخست 80 تا 90 میلیون دستگاه به فروش برسد و به احتمال زیاد آیفون 4.7 اینچی دو برابر آیفون 5.5 اینچی به فروش برسد.

بر طبق این پیش بینی‌ها سه یا چهار ماه دیگر این محصولات عرضه خواهند شد، بنابراین حتی اگر این اطلاعات درست باشد، امکان بروز تغییراتی درادامه کار کاملا منطقی و محتمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *