پاناسونیک تلویزیون‌های هوشمند فایرفاکسی خود را عرضه کرد

panasonic-mozilla-os-tv-640x361

شرکت پاناسونیک به تازگی در همکاری با شرکت موزیلا تلویزیون‌های هوشمند فایرفاکسی خود را در اروپا عرضه کرد. این تلویزیون‌های جدید پاناسونیک از سری Viera بوده که از سیستم عامل فایرفاکس کمپانی موزیلا بهره می‌برند.

کمتر شرکتی یافت می‌شود که از سیستم عامل فایرفاکس در تلویزیون‌های هوشمند خود استفاده کند و پاناسونیک با این تلویزیون‌ها قصد دارد نسبت به سایر کمپانی‌ها متمایز باشد.

نام مدل‌های تلویزیون‌های هوشمند جدید پاناسونیک با سیستم عامل فایرفاکس CR850, CR730, CX800, CX750, CX700  و CX680 اعلام شد.

این تلویزیون‌ها برای پشتیبانی از HTML 5 به خوبی بهینه شدند تا عملکرد مناسبی را با برنامه‌های اینترنتی داشته باشند. جدای از این‌ها رابط کاربری قابل تنظیمی نیز در این تلویزیون‌ها قرار داده شده که کاربران می‌توانند به کانال‌ها، وب سایت‌ها و برنامه‌های خود دسترسی داشته باشند.

موزیلا ادعا می‌کند سیستم عامل فایرفاکس موجب می‌شود تا توسعه دهندگان بتوانند با استفاده از رابط‌های برنامه نویسی وب موزیلا برای این سیستم عامل جهت کار در تلویزیون‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل فایرفاکس برنامه توسعه دهند.

شایان ذکر است که تمامی آن‌ها از پنل LED در نمایشگر خود استفاده می‌کنند و متاسفانه قیمت و تاریخ عرضه این تلویزیون‌های هوشمند کمپانی ژاپنی پاناسونیک مشخص نیست.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *