سنسور تنیس سونی موجب حرفه‌ای شدن شما در این ورزش خواهد شد

Sony-Smart-Tennis-Sensor-640x336

شرکت سونی به نظر می‌رسد قصد ندارد تنها در زمینه تولید گجت‌های پوشیدنی فعالیت داشته باشد و مایل است در زمینه ورزش نیز محصولات دیجیتالی جالبی ایجاد کند تا ورزشکاران نیز از محصولات این کمپانی بهره ببرند.

برخی از افراد تنها تجربه‌شان از تنیس، در بازیهای ویدئویی کنسولی است اما سونی این بار سنسور هوشمند را برای ورزش واقعی تنیس طراحی کرده است. شرکت سونی این سنسور را به صورت آنلاین به فروش می‌رساند و در ساخت آن با شرکت‌های HEAD ،YONEX ،Wilson و Prince سازنده راکت تنیس جهت کسب نتیجه‌ای بهتر همکاری کرده است.

این سنسور در قسمت زیرین دسته راکت تنیس نصب می‌شود و از طریق بلوتوث نیز به تلفن هوشمند شما متصل می‌گردد. سنسور مورد نظر عملکرد شما در این بازی را تجزیه و تحلیل کرده و به شما کمک می‌کند تا بهتر از قبل شوید. شما نیز هر روز می‌توانید با تمرین و توجه به تجزیه و تحلیل پس از تمرین، عملکرد خود را سنجیده تا در صورت کاستی خود را قوی‌تر نمایید.

در مجموع اگر شما جز دوستداران ورزش تنیس هستید و مهارت بسیاری ندارید بهتر است به سراغ این محصول جدید کمپانی ژاپنی سونی بروید تا با تمرین بسیار و به کمک آن یکی از حرفه‌ای‌های ورزش تنیس گردید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *