نحوه آپلود عکس‌های غیر مربعی در اینستاگرم با ویندوزفون

 

fullInstagramWindowsPhone

در برخی سرویس‌های به اشتراک گذاری عکس، کاربر مجبور است تصاویر خود را در ابعاد مربعی آپلود کند. با این حال احتمالا عکس‌های جالب غیر مربعی در اینستاگرم را مشاهده کرده‌اید. راه‌حلی برای آپلود عکس به صورت غیر مربعی در ویندوزفون وجود دارد. نحوه انجام این کار را در برنامه محبوب اینستاگرام نشان می‌دهیم پس همراه با زاناتک گام به گام دستورات را اجرا کنید.

با استفاده از برنامه 6tag می‌توانید میله سفیدی در بالا و پایین تصویر اضافه کنید و با استفاده از این میله‌ها تصویر مستطیلی ایجاد کنید.

  1. در ویندوزفون camera roll را انتخاب نمایید و تصویر مورنظر را آپلود کنید.
  2. دکمه edit را در پایین انتخاب نمایید و crop, rotate, auto-fix را انتخاب نمایید.
  3. دکمه crop را در پایین انتخاب نمایید.
  4. شما می‌توانید تصویر را هر چقدر دوست دارید برش دهید، اما توصیه می‌کنیم برای حفظ تناسب ابعاد گزبنه aspect ratio را در قسمت پایین برگزینید و ابعاد دلخواه را انتخاب کنید. ابعاد 3*4 برای شروع گزینه‌ مناسبی است.
  5. از قسمت کنار تصویر میله را بکشید و به اندازه دلخواه برش دهید و پس از آن done را انتخاب نمایید.
  6. گزینه Save را انتخاب نمایید و سپس تصویر را در 6tag به اشتراک بگذارید.
  7. گزینه auto fit را انتخاب نمایید و میله سفید یا سیاه را انتخاب نمایید، انتخاب میله سفید بهتر است.
  8. بهتر است تصویر موردنظر را بدون هیچ تغییری آپلود کنید، می‌توانید رنگ سفید میله و حالت مستطیلی تصویر را تغییر دهید، اگر می‌خواهید تغییری در تصویر ایجاد نمایید قبل از ارسال به 6tag از یک ویرایشگر تصویر جداگانه مانند Creative Studio استفاده نمایید.

در اینستاگرم تنها امکان استفاده از تصاویر مربعی قرار داده شده است ولی لازم نیست که شما حتما از این مقررات پیروی کنید. چند راه‌حل برای این کار وجود دارد که یک مورد آن را برای شما شرح دادیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *