گلکسی اس 6 و اس 6 اج با رنگ‌های متفاوت و زیبا عرضه می‌شوند

8

شرکت سامسونگ به تازگی اعلام نمود که رنگ‌های آبی فیروزه‎ای و سبز زمردی برای گوشی‌های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج در دسترس قرار گرفته است. متاسفانه سامسونگ دقیقا مشخص نکرد این رنگ‌ها در چه مناطقی به فروش خواهند رسید. در حال حاضر دو گوشی گلکسی اس 6 و اس 6 اج در رنگ‌های سفید مرواریدی، مشکی، یاقوت کبود و طلایی پلاتینیومی به فروش می‌رسند.

Younghee Lee یکی از مدیران سامسونگ در این رابطه اظهار داشت:

رنگ آبی فیروزه‌ای گلکسی اس 6 برای مصرف کنندگانی است که به دنبال یک رنگ پرجنب و جوش، متمایز و رسا هستند و رنگ سبز زمردی گلکسی اس 6 اج نیز برای کسانی است که به دنبال موبایلی با رنگ منحصربفرد و مجذوب کننده هستند. هدف ما ارائه گوشی‌های هوشمندی است که ترکیبی از زیبایی پویا و تکنولوژی بالا هستند و برای هدفی روشن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

البته پیش از این سامسونگ در رویداد MWC امسال هنگام معرفی دو پرچمدار جدیدش رنگ‌های آبی فیروزه‌ای و سبز زمردی را اعلام کرده بود. دکتر Donna Dawson روانشناس بریتانیایی درباره رنگ آبی فیروزه‌ای می‌گوید:

افرادی که این گلکسی اس 6 با رنگ آبی فیروزه‌ای را انتخاب می‌کنند افرادی سخت گیر، حساس و با اعتماد به نفس هستند. روشنایی رنگ افراد را به سمت خود مجذوب می‌کند و آنها را از انتخابشان پشیمان نخواهد کرد.

وی درباره افرادی که رنگ سبز زمری را انتخاب می‌کنند بیان کرد:

افرادی که این رنگ را می‌پسندند انسان‌هایی متعادل، وفادار، سخت کوش، صادق و خیرخواه هستند. آنها ممکن است در آرزوی شهروندانی خوب با اخلاقی بسیار پیشرفته باشند.

واقعا دو رنگ سبز زمردی و آبی فیروزه‌ای بسیار جذاب هستند که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *