اپل برای ارتقا فناوری مسیریابی‌اش کمپانی Coherent Navigation را خرید

کمپانی اپل، برنامه اپل‌مپ را با اشتیاق بسیار رونمایی کرد اما متاسفانه به نظر می‌رسد که اپل در این کار عجله کرده است، برنامه اپل‌مپ با معایب، اشکالات و اشتباهات زیادی مواجه شده است، اشتباهاتی که شما از یک برنامه مسیریابی انتظار ندارید.

در حال حاضر بیش از سال‌های قبل دقت و کارایی محصولات اپل بهبود یافته است و بنابراین تجربه، کاربران انتظار دارند سرویس‌های ارائه شده توسط این کمپانی بدون نقض و اشکال باشد. به نظر می‌رسد اپل نیز در صدد ارتقای سرویس GPS خود است. طبق اطلاعات کسب شده در حال حاضر کمپانی اپل شرکت Coherent Navigation را به خدمت گرفته است. گرچه هدف دقیق اپل از خرید این شرکت مشخص نیست ولی آنچه واضح است اپل با کمک این شرکت قصد دارد دقت و کارایی نقشه‌هایش را افزایش دهد.

اگر شناختی از شرکت Coherent Navigation ندارید، بهتر است بدانید که این شرکت در زمینه GPS با دقت بالا متخصص است. نحوه کار این شرکت به این صورت است که موقعیت مکانی GPS و اطلاعات گرفته شده از ماهواره ایردیوم را ادغام می‌کند تا مکان دقیق افراد را با دقت سانتی‌متر بدست آورد. این فناوری در پروژه‌های متعدد توسط دولت ایالات متحده مانند تشخیص مکان در زمینه‌های نظامی بکار گرفته شده است.

با توجه به این اطلاعات، احتمالا اپل به‌زودی این تکنولوژی را با اپل‌مپ ادغام خواهد کرد، امیدواریم اپل به زودی نسخه آپدیت شده‌ نقشه‌هایش را به اشتراک بگذارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *