لنوو همچنان در جایگاه‌ سوم برترین تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند!

lenovo-logo

با توجه به درآمد سه ماهه چهارم لنوو، این کمپانی همچنان سومین تولید کننده گوشی‌های هوشمند جهان است. از ماه ژانویه تا مارس 18.7 میلیون دستگاه فروختهکه درآمدی بالغ بر 2.8 میلیارد دلار کسب کرده است. این رقم شامل تبلت‌ها و تلویزیون اندرویدی است. موتورولا با فروش 7.8 میلیون دستگاه در سه ماهه اول سال رشد 23.6 درصدی را نسبت به سال گذشته به دست آورده است. 1.8 میلیارد دلار درآمد لنوو فقط برای فروش گوشی‌های موتورولاست!
محصولات موتورولا به آرامی توسط لنوو در چین به فروش می‌رسد و انتظار می‌رود در چهار تا شش ماه بعدی سود بیشتری کسب کند. گوشی‌های هوشمند لنوو با گسترش فروش در سطح جهانی همراه بوده است. چین با فروش 45 میلیون واحد، 59 درصد از فروش گوشی‌های هوشمند لنوو را به خود اختصاص داده که بنا بر آمار بیشترین فروش محصولات این کمپانی در همین کشور صورت گرفته است. اما 31 میلیون تلفن هوشمند خارج از چین به فروش رسیده که با افزایش 45 درصدی مواجه بوده است. به طور کلی، لنوو با فروش 76 میلیون گوشی هوشمند در سال در جایگاه سوم تولید کننده‌های گوشی هوشمند در جهان باقی مانده است.
در قسمت تبلت نیز، لنوو توانسته 12 میلیون واحد در سال به فروش برساند که افزایش 26 درصدی را نسبت به سال مالی گذشته داشتهاست. لنوو می‌گوید که در حال حاضر 5.1 درصد از بازار جهانی تبلت را در دست دارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *