Need For Speed 2015 معرفی شد

5

شرکت EA در سال گذشته هیچ عنوانی از سری بازی‌های Need For Speed را عرضه نکرد و حال با همکاری استودیو Ghost Games از عنوان Need For Speed 2015 رونمایی کرد.

متاسفانه اگر به دنبال نامی برای نسخه جدید هستید سخت در اشتباهید، زیرا EA تصمیم گرفته این نسخه را با نام Need for Speed و بدون هیچ پسوندی عرضه کند. به گفته سازندگان نسخه جدید یک ریبوتی از نسخه‌های پیشین بوده و دارای ویژگی‌هایی همچون سفارشی سازی عمیق، جهان آزاد بودن و مسابقات شهری است.

Ghost Games آخرین عنوانی را که توسعه داده Need for Speed: Rivals در سال 2013 بود و توسط استودیو گوتنبرگ سوئد Ghost Games توسعه یافت. جدای از این‌ها EA متاسفانه نسخه جدید را رونمایی کامل نکرده و قصد دارد در کنفرانس E3 خود این نسخه را رونمایی کامل نماید.

Need for Speed جدید در سال جاری برای PC ،PS4 و XBOX ONE منتشر خواهد شد. رویداد E3 یکی از بزرگترین رویداد‌های گیمی جهان بوده که هر ساله ماه ژوئن در شهر لس آنجلس امریکا برگزار می‌شود و شرکت‌های بزرگی از قبیل EA، مایکروسافت، سونی ، یوبی‌سافت و برخی دیگر جهت معرفی عناوین جدید و اجرای نمایشی از عناوین در دست ساخت به برگزاری کنفرانسی قبل این رویداد می‌پردازند.

کنفرانس E3 امسال EA دوشنبه 15 ژوئن برگزار خواهد شد و گذشته از Need for Speed جدید انتظار می‌رود شاهد رونمایی Mirror edge 2، mass effect 4 و برخی دیگر نیز باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *